Vasara – puikus laikas prisiminti Lietuvos istoriją 2019-07-17 – Paskelbta: Naujienos

Kai už lango lyja lietus, arba kai norisi atsikvėpti – po ranka turėkite knygą! Vasarą, kuomet dažnas keliauja po Lietuvą, žinias apie istoriją galima užtvirtinti su leidybos namų „Tikra knyga“ knygomis. Jos ne tik naudingos, bet ir patiks kiekvienam vaikui!

Mums svarbu, kad skaitydami pozityvias, ugdomąsias knygas, vaikai geriau pažintų juos supantį pasaulį, suprastų kokios yra vertybės. Norint pažinti visą pasaulį, pirmiausia reikia pradėti nuo savo šaknų. Mūsų leidžiamos knygos istorijos mokymąsi paverčia smagiu užsiėmimu – knygose daug iliustracijų, pasakojimas perteikiamas paprastai, smagiai ir vaikams suprantamai.

Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus

 

„Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus” – Monikos Vaicenavičienės knyga apie vertybes, pilietiškumą, lietuvybę, žmogaus misiją ir duoklę savo šaliai, pasauliui. Ši knyga priverčia į Basanavičių pažvelgti ne vien kaip į istorinį veikėją, įnešusį didelį indėlį į tai, kur, mes, lietuviai, esame dabar. Ši knyga apie šviesų žmogų ir šviesius jo tikslus.
https://tikraknyga.lt/knygos/per-balas-link-ausros-pasakojimas-apie-daktaro-jono-basanaviciaus-keliones-ir-darbus/

 

Nuolaidos Mūšiai ir Lietuvos istorija„Lietuvos mūšiai ir kariai“ – Živilės Mikailienės parašyta knyga apie žymiausius Lietuvos mūšius ir karius. Joje ne tik svarbiausia informacija apie kiekvieną mūšį, bet ir liudininkų, metraštininkų pasakojimai, ginkluotės aprašymai. Knygoje pateikta informacija nuo seniausių laikų – iki šių dienų.
https://tikraknyga.lt/knygos/lietuvos-musiai-ir-kariai/

Žinias apie mūšius ir karius įtvirtinti padės lavinamoji užduočių knygelė „Lietuvos istorija vaikams“. Atlikdami užduotis vaikai geriau susipažins su Karaliaus Mindaugo laikų daiktais, valdovo Vytauto pilimi bei padės knygnešiui Jurgiui surasti dingusias knygas.
https://tikraknyga.lt/knygos/lietuvos-istorija-vaikams-lavinamoji-knygele/

Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje

„Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“ – Norberto Černiausko knyga, nepaprastas tyrimas ar net detektyvas, siekiant išsiaiškinti, ar dabar Lietuvoje dar gyvena riteriai.  Ar po viduramžių jie kažkur išjojo ir negrįžo? Visam laikui? O jei jie gyvena – kaip juos atpažinti bei kaip riteriais tapti? Ji skirta skaitytojui su didele vaizduote, mat sapnais, nuotraukų juostelės fragmentais, dienoraščio užrašais, telefono ryšiu teks keliauti net 100 metų į praeitį.
https://tikraknyga.lt/knygos/apie-saulius-riterius-ir-drakonus-lietuvoje/

Istorijos mėgėjams turime gerą naujieną – jau netrukus pasirodys nauja istorinė knyga „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“! Sekite naujienas ir būkite pirmieji, kurie pažins kiekvieną Lietuvos valdovą!