fbpx
Krepšelis 0
Išparduota

Lietuvos mūšiai ir kariai , ,

Ar žinote žymiausius Lietuvos mūšius ir karvedžius? Kokia buvo to meto ginkluotė ir karių skaičius? Kokią įtaką Europos valstybėms turėjo lietuvių pergalės? Kokius mūšius laimėjo Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas, didysis etmonas Konstantinas Ostrogiškis, karvedys Jonas Karolis Chodkevičius? O ar galėtumėte sklandžiai papasakoti apie tai savo vaikams? Jei ne, tai jums padės nauja istorijos daktarės Živilės Mikailienės parašyta knyga apie žymiausius Lietuvos mūšius ir karius. Joje ne tik svarbiausia informacija apie kiekvieną mūšį, bet ir liudininkų, metraštininkų pasakojimai, ginkluotės aprašymai. Knygoje pateikta informacija nuo seniausių laikų – iki šių dienų.
Kaina knygyne 7 EUR.

6.00 4.80

Neturime

Autorius

Živilė Mikailienė

Iliustratorius

Indrė Salanginaitė

Formatas

20×26, kieti viršeliai, svoris 0,410 kg

Puslapiai

48

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2016

ISBN

9786098142471

Recenzija apie knygą:

Vartant ir skaitant šią knygą, galima susidaryti aiškesnį vaizdą apie karybos raidą bei sužinoti, kodėl šiandien priklausome NATO ir kokia šiandienos Lietuvos kariuomenė: kas ją sudaro, kas vadovauja, kokia turima ginkluotė. Manau, tai knyga smalsiems berniukams.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-12-16-gruodis-vaiku-knygu-lentyneleje-15/152841

Labai džiaugiuosi atradusi, kad mano vaiką jau domina rimtesnės temos, jog kartu praleisdami laisvalaikį mes galime linksmai mokytis dalykų, kurie ateityje bus labai svarbūs išsilavinusiam piliečiui. Taip pat smagu, kad yra tokių knygų, kurios padeda šias užduotis įgyvendinti.

Pirmoji vaiko pažintis su Lietuvos istorija