fbpx

Mokėjimo būdai

1. Prekių kainos interneto knygyne Tikraknyga.lt ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais, įskaitant tuo metu pagal teisės aktus galiojantį PVM dydį.
2. Už užsisakytas prekes Pirkėjas gali atsiskaityti naudojantis elektronine bankininkyste. Mūsų partneris Paysera.lt siūlo Jums atsiskaityti šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

banku-logo1banku-logo2

3. Norėdamai atsisikaityti už prekes per savo banką, pasirinkite Paysera.lt mokėjimo sistemoje norimą banką ir junkitės prie jo įprastu būdu.

4. Kai Pardavėjas gauna apmokėjimą už prekes, pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

5. Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai – PVM sąskaitos faktūros, kurios kartu yra ir prekių garantiniai talonai, jam būtų pateikiamos elektroniniu būdu Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu ne vėliau kaip iki prekių perdavimo Pirkėjui momento. Sąskaitose nurodomos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančiais teisės aktais būtini pateikti duomenys.

6. Pirkėjui pateikus užsakymą, Pardavėjas el.paštu siunčia užsakymo patvirtinimą.

Save