TIKRA KNYGA Frankfurto knygų mugėje 2017-10-23 – Paskelbta: Naujienos

Spalio mėnesio pradžioje Frankfurte vykusi knygų mugė džiugina knygų, renginių ir lankytojų gausa. Būtent čia gali pamatyti, ką naujo per metus išleido didžiausių leidyklų leidėjai, kokios vyrauja mados ir tendencijos, kas domina didelius ir mažus skaitytojus.

Tikras džiaugsmas, kai gražiausių pasaulio knygų stende, greta geriausių metų knygų, randame ir leidybos namų TIKRA KNYGA išleistas knygas. Knyga “Drambliai ėjo į svečius” Vilniaus knygų mugės gražiausios knygos konkurse ir IBBY Lietuvos skyriaus buvo pripažinta kaip gražiausia ir geriausia knyga mažiausiems skaitytojams.

IMG_0119

Kaip ir kiekvienoje knygų mugėje akis užkliūna ne tik už knygų, bet ir už stendų. Pavyzdžiui arabų šalių stendai pilni didžiulių plazmos ekranų, šviesūs ir erdvūs. Europiečiai – gerokai kuklesni.

IMG_0085

Savaitgalį mugę užplūdo minios persirengėlių. Jiems įėjimas į mugę – nemokamas. Čia buvo galima sutikti visą Hogvarsto mokyklą, Narnijos gyventojus, Žvaigdžių karų veikėjus ir dar daugybę kitų personažų iš pasakų ir kino filmų.

IMG_0157

Į mugę vykome ne tik į kitų leidyklų knygas pažiūrėti, bet ir savas pristatyti. Tikimės, kad po metų knygas “Laimė yra lapė”, “Draugystė ant straublio galo”, “Drambliai ėjo į svečius”, “Keturios paslaptys, kaip skaityti raides ir natas” skaitys vaikai vokiečių, anglų, kinų, lenkų, prancūzų kalbomis.

IMG_0055