Susitikime festivalyje „Nuotykiai tęsiasi!“ 2019-05-28 – Paskelbta: Naujienos, Renginiai

Pamėgti vaikų knygų autoriai, kūrybinės dirbtuvės, žaidimai, kino ir teatro premjeros,  geriausių animacinių filmų peržiūros – jau kitą savaitgalį, birželio 8–9 dienomis Anykščių Dainuvos slėnis klegės vaikiškais balsais. Šeimas čia suburs geriausias praėjusių metų Anykščių renginys vaikams ir jaunimui – literatūros festivalis „Nuotykiai tęsiasi!“. Festivalio organizatoriai į festivalį kviečia dviem dienoms. Visi renginiai Dainuvos slėnyje bus nemokami, o šalia festivalio renginių įsikurs knygų ir maisto mugė.

Kaip ir praėjusiais metais, organizatoriai į festivalį surinko visus geriausius knygų vaikams autorius. Jie festivalyje ne tik pristatys savo knygas, bet ir ves kūrybines dirbtuves mažiesiems. Kviečiame susitikti su leidyklos „Tikra knyga“ autoriais ir iliustratoriais!

Į susitikimą kūrybinėse dirbtuvėse kvies gražiausios 2018 metų knygos – Mariaus Marcinkevičiaus „Maži eilėraščiai mažiems“ – iliustratorė, šiais metais Bolonijos knygų mugėje specialiu diplomu apdovanota Rasa Jančiauskaitė, bei premija už geriausią 2019 metų knygą mažiausiems skaitytojams – Mariaus Marcinkevičiaus „Sivužas“ – apdovanota iliustratorė  Lina Dūdaitė.

Lietuvos šaulių sąjungos 100-mečio jubiliejų vaikai galės atšvęsti kartu su istoriku, vaikų knygų autoriumi Norbertu Černiausku. Drauge su iliustratore Birute Bikelyte jis ne tik pristatys knygą „Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“, bet ir vadovaus jaunųjų riterių įšventinimo turnyrui ir su šauliais virs košę, kurią skanauti galės visi festivalio dalyviai.

Pirmą kartą Anykščiuose ir „Vėjų teatras“ surengs koncertą pagal Mariaus Marcinkevičiaus knygą „Maži eilėraščiai mažiems“. Festivalio lankytojus džiugins aktorių kurtos ir atliekamos dainos.

Vaikų ir tėvų taip pat lauks tokios pramogos kaip animacinių filmų peržiūra, spektakliai, veiks žaidimų erdvė. Tėvelių laukia naujiena – Tėvų krantas. Tai erdvė, kurioje suaugusieji galės pailsėti, pabendrauti ir pasisemti idėjų iš kitų tėvų bei išgirsti apie žaidimų ir knygų skaitymo svarbą mažiesiems.

Festivalio lankytojams organizatorių partneriai iš Anykščių ir apylinkių teikia apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų nuolaidas.

Festivalis NEMOKAMAS! 

Vaikų ir jaunimo literatūros festivalis „Nuotykiai tęsiasi!“ vyks birželio 8–9 d. Dainuvos slėnyje, Anykščiuose. Renginį organizuoja literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ ir Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, projekto partneris – Anykščių rajono savivaldybė.

Visą renginio programą galite rasti: https://mtc.lt/attachments/article/597/NUOTYKIAI_TESIAISI_programa.pdf

coveris_Nuotykiai tęsiasi