Rasos Jančiauskaitės iliustracijos Sharjah Children’s Book Illustrations Exhibition parodoje 2019-04-11 – Paskelbta: Naujienos

Dalyvavimas Bolonijos vaikų knygų mugėje Rasai Jančiauskaitei pamažu atveria plačiuosius vandenis! Jos iliustracijos knygai „Maži eilėraščiai mažiems“ buvo atrinktos į pagrindinę Sharjah Children’s Book Illustrations Exhibition ir bus eksponuojamos balandžio 17-27d.

Ši mugė bendradarbiauja su “Pitti Immagine Bimbo” organizacija ir kuria projektą “OFF THE PAGE … AND INTO THE WORLD OF FASHION”. Iš 76 iliustratorių, kurių darbai buvo eksponuoti Bolonijos vaikų mugės parodoje, buvo atrinkti 25 kūrėjai, kurių darbai mados atstovams atrodo turintys potencialo atsirasti ant audinių, skirtų vaikų drabužiams siūti. Rasa yra viena iš 25 atrinktųjų!! Birželio 20-22 Fortezza da Basso Florencijoje vyks renginys, kuriame bus pristatomos vaikų madų tendencijos ir bus eksponuojamos atrinktosios iliustracijos. Parodos tikslas, kad renginį lankantys mados pasaulio atstovai, turėtų galimybę pamatyti ir užmegzti kontaktus su iliustratoriais bendriems projektams.

Linkime Rasai sėkmės kurti iliustracijas ne tik knygoms, bet ir mažųjų rūbeliams!!
Plačiau apie šį projektą čia: https://bit.ly/2USIVg9

Na, o jau visai netrukus, Balanžio 17-27 d. vyks Sharjah Exhibition For Children’s Book Illustration 2019 į kurią buvo atrinktos eksponuoti ir Rasos iliustracijos!!
Daugiau informacijos apie šią parodą rasite čia: http://www.scrf.ae/en/content/26/6

poezija maziems7poezija maziems4