Monika Vaicenavičienė Londono knygų mugėje 2019-03-06 – Paskelbta: Naujienos

Londono knygų mugėje, kuri vyks kovo 12–14 dienomis, leidybos ir literatūros profesionalams skirtuose renginiuose bus pristatomi ryškiausi Lietuvos ir kaimyninių Baltijos šalių iliustruotojai, tarp jų – ir knygų vaikams kūrėjai.

Kovo 12 dieną šioje mugėje vyks diskusija „Kylančios žvaigždės: vaikų knygų rašytojai ir iliustruotojai iš Baltijos šalių“. Lietuva, Latvija ir Estija, tęsdamos Jungtinės Karalystės leidėjų pažintį su Baltijos šalių vaikų knygų rašytojais ir iliustruotojais, pristatys naujausius jų kūrinius, 2018 metais išleistus ir apdovanotus Jungtinėje Karalystėje.

Diskusijoje „Kylančios žvaigždės: vaikų knygų rašytojai ir iliustruotojai iš Baltijos šalių“ dalyvaus trys kylančios žvaigždės iš Baltijos šalių, tarp kurių ir Monika Vaicenavičienė, kurios sukurta knyga „What is a River“? („Kas yra upė?“) įvertinta konkurse „World Illustration Awards 2018“ kaip geriausia paveikslėlių knyga ir iliustruotojai pelnė aukščiausią naujojo talento apdovanojimą. 2018 m. Kinijos vaikų knygų mugės iliustruotojų konkurse „Golden Pinwheel“ laimėjo leidėjų apdovanojimą; 2018 m. Frankfurto knygų mugėje knyga įtraukta į 100 gražiausių paveikslėlių knygų sąrašą dPICTUS; 2018 m. iliustracijos pristatytos Tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje bei tarptautinėje iliustracijų vaikams bienalėje „Ilustrarte“.

Daugiau apie renginį galite sužinoti:

www.ibbylietuva.lt/naujienos/londono-knygu-mugeje-bus-pristatomi-ryskiausi-baltijos-saliu-vaiku-knygu-kurejai/

Kas yra upė