Leidyklos kūrybos vadovė Daiva Rudytė: „Aš labai gerbiu talentą“ 2021-03-31 – Paskelbta: Interviu, Naujienos

DAIVA RUDYTĖ dirba kūrybos vadove vaikų literatūros leidykloje „Tikra knyga“, todėl jai dažniausiai tenka bendrauti su rašytojais ir iliustruotojais. Labiausiai ji džiaugiasi tada, kai susitikusi su išties talentingu kūrėju gali jam pasiūlyti aikštelę išbandyti jėgas ir atrasti save.

Kūrybos vadovė teigia, kad labai dažnai tokiems talentams leidykla „Tikra knyga“ tampa tuo pirmuoju didžiuoju kartu, nuo kurio prasideda jų galimybių kupinas kūrybinis kelias.

Įvairius darbus ir vietas gyvenime išbandžiusi D. Rudytė sako, kad jos pašaukimas – pamatyti kituose galimybes arba talentą.

„Man atrodo, šis dalykas iš tiesų mažai vertinamas, o tai yra didžiausia Dievo dovana, kokią gali gauti. Talentingų žmonių tikrai nėra daug, ir jeigu aš savo darbe tokių susitinku, visada stengiuosi juos išlaikyti ir ką nors pasiūlyti. Aš labai gerbiu talentą. Manau, kad nieko didesnio menininkas, kūrėjas neturi“, – svarsto „Tikros knygos“ kūrybos vadovė.

Tiems, kurie vis dar nežino, ką gyvenime veikti, D. Rudytė siūlo tiesiog bandyti ir būti drąsiems – niekada negali žinoti, kiek tavyje tų galimybių ir kelių yra: „Gyvenimas yra ilgas. Galima išbandyti daugybę dalykų, suklysti daugybę kartų, bet dėl to juk nieko bloga nenutinka. Mano patirtis sako, kad reikia ne galvoti, o daryti – kas nors tikrai pavyks.“

Straipsnis: https://www.bernardinai.lt/tu-mane-pasaukei-leidyklos-tikra-knyga-kurybos-vadove-d-rudyte-as-labai-gerbiu-talenta/