„Laimė yra lapė“ autorės apdovanotos už Lietuvos vardo garsinimą 2020-01-02 – Paskelbta: Apdovanojimai, Naujienos

2019 metus, knygos „Laimė yra lapė“ autorės, užbaigė su apdovanojimu rankose. Gruodžio 27-ąją, iškilmingos ceremonijos Prezidento rūmuose metu, apdovanoti globalūs Lietuvos profesionalai, kurie savo žiniomis, investicijomis, iniciatyvomis ir išskirtiniu talentu kelia Lietuvą į tarptautines verslo ir mokslo aukštumas, garsina jos vardą pasaulyje.

Knygos „Laimė yra lapė“ autorės Evelina Daciūtė ir Aušra Kiudulaitė apdovanotos už Lietuvos vardo garsinimą 2019-aisiais!

Tiesa, knygai 2019-ieji buvo ypač sėkmingi – metus ne tik užbaigė, bet ir pradėjo apdovanojimu. 2019 metų sausį knyga „Laimė yra lapė“ JAV sulaukė apdovanojimo, kokio nėra gavusi jokia lietuvių autorių knyga! Ji įvertinta „The Batchelder“ apdovanojimu, kurį Amerikos bibliotekų asociacija teikia už išskirtiniausią pastaraisiais metais JAV išleistą knygą vaikams, kuri buvo sukurta ne JAV ir ne anglų kalba. „Laimė yra lapė“ tapo pirmąja lietuvių kalba parašyta knyga, kuri sulaukė šio apdovanojimo.

Praėjusiais metais, knyga pasirodė Latvijoje (latviškai “Laime ir lapsa”) ir visai netrukus pateko į kasmet Latvijoje organizuojamų geriausių knygų rinkimus „Vaikų komisija 2019“.

2018 metais „Laimė yra lapė“ buvo išrinkta METŲ knyga vaikams, o 2017 metais – Gražiausia knyga vaikams.