KNYGŲ KALĖDŲ dovanos Birštono bibliotekai su žvaigždžių palinkėjimais 2016-12-29 – Paskelbta: Parodos

Po Kalėdų Birštono biblioteką pasiekė neeilinė iniciatyvos „Knygų Kalėdos” siunta. Mažiesiems skaitytojams ne tik padovanotos populiarios knygos – vaikai knygose ras įrašytus asmeninius Lietuvos žvaigždžių palinkėjimus. Šios knygos iki naujųjų metų pasieks Jiezno vaikų globos namus, Birštono vienkiemio mokyklą – darželį, Birštono viešąją biblioteką ir Vilniaus regiono bibliotekas.

 Norėdami paraginti vaikus skaityti ir leistis į knygų puslapiuose slypinčius nuotykius atlikėja Jazzu, aktorius Vytautas Rumšas Jaunesnysis, TV žinių vedėjas Paulius Skučas su žmona Indre Kuodyte – Skučiene bei mažąja dukra Elžbieta, tenoras Merūnas Vitulskis, grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas ir vaikų knygų autorė Evelina Daciūtė papildė pirmuosius knygų puslapius savo mintimis ir palinkėjimais apie knygų kuriamus stebuklus ir skaitymo džiaugsmą.

knygu-kaledos-201612-34

Jazzu pasirašė knygas „…su meile ir muzika”.

knygu-kaledos-201612-05

V.Rumšas įrašė: „Vaikai, knyga – raktas į vaizduotės pasaulį! Nepameskit jo!!!”.

knygu-kaledos-201612-14

O vienas garsiausių Lietuvos tenorų Merūnas užrašė: „Knygos visada geriau už iPad‘ą. Patikėkit!”

knygu-kaledos-201612-40

Knygų siuntą mažiesiems Birštono skaitytojams Birštono viešoje bibliotekoje įteikė grupės „Biplan” nariai Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas, kurie yra ir vienos iš dovanojamų knygelių „Abėčėlė” autoriai. Po dovanų įteikimo, renginyje dalyvavę Jiezno vaikų globos namų vaikai, Birštono vienkiemio mokyklos – darželio ir Birštono vaikų darželio ,,Vyturėlis“ auklėtiniai bei bibliotekos skaitytojai, kartu su knygos „Laimė yra lapė“ iliustratore Aušra Kiudulaite kūrė lapes.

Leidyklos „Tikra knyga” vaikiškas knygas Birštono bibliotekai dovanojo UAB „Riekė” ir konsultacinė įmonė „Legista”.