Ingos Dagilės ir „Akmenėlio“ sėkmė 2021-03-08 – Paskelbta: Naujienos

Pavasarį Mariaus Marcinkevičiaus ir Ingos Dagilės knyga „Akmenėlis“ pasitinka su įvertinimais! Knygą įvertino 5-asis tarptautinis Nami Island konkursas Korėjoje ir Bolonijos vaikų knygų mugė!

Pietų Korėjoje vyksta penktasis tarptautinis Nami Island vaikų knygų iliustracijų konkursas (Nami Island International Picture Book Illustration Concours). Tai vienas prestižiškiausių renginių, prilyginamas Bolonijos knygų mugės iliustracijų konkursui.

Konkurso tikslas – pristatyti vaikų knygų menininkus ir jų kūrybą kuo platesnei auditorijai. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: iliustracijų universalumas, menininko kūrybingumas, pagarba skirtumams, bendražmogiškų vertybių sklaida.

Šiais metais surengtame konkurse dalyvavo 2069 menininkai iš 94 pasaulio šalių. 18 iliustratorių užėmė prizines vietas, taip pat paskelbtas 64 menininkų trumpasis sąrašas. Džiugu pranešti, kad į jį pateko Ingos Dagilės iliustracijos, sukurtos Mariaus Marcinkevičiaus knygai „Akmenėlis“.

Renginio organizatoriai eksponuos nugalėtojų darbus 2021 metų Nami Island tarptautiniame vaikų knygos festivalyje, taip pat išleis katalogą.

Visai netrukus, paaiškėjo ir Bolonijos vaikų mugės prestižiškiausių iliustruotojų parodos sąrašas, tarp kurių – Inga Dagilė ir knyga „Akmenėlis“.

Iš viso dalyvavo 3235 menininkai iš 68 šalių, o į parodą pateko 303 dailininkų darbai, tarp kurių ir Inga!

 

5-asis tarptautinis Nami Island knygų iliustracijų konkursas Pietų Korėjoje