Iliustruotojų paroda „Peekaboo. Graphic design for kids“ Liubline 2019-06-25 – Paskelbta: Naujienos

2019 m. birželio 27-30 dienomis Lietuvos kultūros institutas kartu su kultūros atašė Lenkijoje Rasa Rimickaite ir partneriais pristato Lietuvos kultūrą  Liublino festivalyje „Wschod Kultury – Inne Brzmienia“ (Kultūros saulėtekis – Kitokie garsai). Lietuviškoje programoje – muzikos, literatūros renginiai, diskusijos, kino peržiūros, fotografijų ir iliustracijų parodos, kūrybinės dirbtuvės.

Lenkijos kuratorė Ewa Solarz festivaliui parengė unikalią Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos iliustruotojų parodą, kurioje eksponuojamos ne tik knygos, bet ir specialiai pagal autorines iliustracijas pagaminti personažai ir sukurti animaciniai filmai. Šioje parodoje eksponuojami Lietuvos iliustruotojų Kęstučio Kasparavičiaus, Ingos Dagilės, Rasos Jančiauskaitės, Aušros Kiudulaitės, Elenos Selenos kūriniai, o tarptautinio dėmesio sulaukusios menininkės R. Jančiauskaitė ir E. Selena kviečia į ketverias kūrybines dirbtuves.

Daugiau skaitykite įraše: https://lithuanianculture.lt/lietuvos-kulturos-sklaidos-projektai/lietuvos-kulturos-pristatymas-festivalyje-wschod-kultury-inne-brzmienia/

Parodoje lankėsi iliustratorė Rasa Jančiauskaitė, kuri surengė kūrybines dirbtuves vaikams. Dailininkė džiaugėsi, kad vaikai buvo labai kūrybingi ir įsitraukę į dirbtuves.