Iliustratorė Aušros Kiudulaitė sukūrė Kalėdinius kvepiančius pažto ženklus 2017-11-23 – Paskelbta: Naujienos

Naujais ir imbieriniais sausainiais kvepiančiais pašto ženklais Lietuvos paštas pradės prekiauti jau nuo lapkričio 25 d.

Šventiniuose pašto ženkluose pavaizduoti dailininkės A. Kiudulaitės kūryboje dažnai pasikartojantys ir simbolinę reikšmę turintys motyvai: žmogus-kalnas ir mažo miestelio istorijos.

„Štai žmogaus-kalno motyvas atspindi žmogaus nugarą, kuri laiko visą pasaulį. Šiame pašto ženkle vaizduojamas senelis Kalėda, kuris neša žiemą, apsnigtus namus ir medžius. Taip ir ateina tos Kalėdos pas žmones – atsineša ne tik šventes, bet ir visą pasaulį.

Kitame pašto ženkle yra pavaizduota mažo, apsnigto miestelio kasdienybė: spindinčios žvaigždės, jaukiai iš kamino į dangų kylantis dūmas, į šiltus savo namus po darbų grįžtantys žmonės.

Man patinka minimalistinėmis priemonėmis atskleisti nuotaiką ir jausmą, todėl ir spalvų gama buvo pasirinkta neatsitiktinai: mėlyna ir raudona, šaltis, sniegas ir raudoni žvarbaus vėjo apkandžioti žmonių žandai, eglės žaisliukai ir raudona gruodžio ryto saulė“, – pasakojo pašto ženklus kūrusi dailininkė A. Kiudulaitė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/lietuvos-pastas-kaledas-pasitinka-kvapiaisiais-pasto-zenklais-231-885774