Festivalis visai šeimai NUOTYKIAI TĘSIASI 2018-06-14 – Paskelbta: Naujienos, Renginiai

Birželio pirmąjį savaitgalį Anykščiuose įvyko vaikų literatūros festivalis NUOTYKIAI TĘSIASI, kuriame dalyvavo ir TIKROS KNYGOS kūrybinė grupė.

Festivalis Nuotykiai Tęsiasi

Mūsų nuomone, tai buvo vienas geriausiai suorganizuotų ir tikrai į vaikus orientuotas renginys, kurio metu vaikai ne tik turėjo galimybę susipažinti su rašytojais ir iliustratoriais, sudalyvauti  įvairiausiose kūrybinėse dirbtuvėse, pamatyti spektaklį ir oro akrobatų pasirodymą, bet ir turėti tikrai gerą ir kokybišką laiką. Mažiausi festivalio lankytojai pamatė spektaklį „Vėjai švilpia APIE DRAUGYSTĘ“, kurį pastatė režisierė Eglė Kižaitė ir “Pradžia” teatras.

Spektaklis Draugystė ant straublio galo

Spektaklis sukurtas pagal leidyklos TIKRA KNYGA išleistą knygą „Draugystė ant straublio galo”, kuri šiais metais pelnė gražiausios knygos premiją už vaikiškos vaizduotės pajautimą ir profesionalią jos raišką (2017 m. Knygos meno konkursas) bei 2017 m. Talino iliustratorių trianalės diplomą.

TIKROS KNYGOS kūrybos vadovė Daiva Rudytė pakvietė vaikus į susitikimą su Dr. Jonu Basanavičiumi ir paveikslėlių knygos apie šią svarbią ir labai įdomią asmenybę pristatymą.

Petras ir Daiva (1)

Ačiū šį festivalį organizavusiai literatūros pažinimo programai VAIKŲ ŽEMĖ ir MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRUI!