Dėkojame prisidėjusiems prie akcijos Maža didelė draugystė 2020-01-13 – Paskelbta: Naujienos

Šiemet pakartota akcija “Maža didelė draugystė” pagerino praėjusių metų laiškų rekordą! Vaikų ranka rašyti laiškai, sveikinimai ir piešiniai iškeliavo į 15 globos ir slaugos namų visoje Lietuvoje. Iš viso buvo parašyta net 710 laiškų, kurie pradžiugino gyventojus!

Sulaukėme ir atsiliepimo apie laiškus: ” Šiuos laiškus mes išdalinome prieš pat Šv. Kalėdas. Ėjome pas visus į kambarius, teikėme kiekvienam laiškus ir aiškinome iš kur jie atkeliavo. Tie, kurie nebegali laiškų patys paskaityti, skaitėme kartu. Šypsenų buvo daug, kiekvienas jautėsi išskirtinis gavęs asmeninį laišką. Kiti prie mūsų net neplėšė ir neskaitė, turbūt norėjo pabūti su savimi ir tyloje, ramybėje pabūti su tuo, kas tą laišką rašė…”

Norime padėkoti visiems, prisidėjusiems prie šios nuostabios, draugystę ir bendravimą puoselėjančios akcijos.
AČIŪ tariame globos namams už sutikimą dalyvauti akcijoje. AČIŪ tėvams, už tai, kad padėjo rašyti laiškus ir aiškino, kodėl tai reikalinga. LABAI DĖKOJAME mokytojams, kurie sutiko pasidalinti šia žinia su mokyklos bendruomene, skatino vaikų kūrybiškumą, skyrė laiko ne tik laiškų rašymui, bet ir diskusijai su vaikais. Be jūsų iniciatyvos, negalėtume džiaugtis tokiu dideliu laiškų kiekiu. Na ir žinoma, LABIAUSIAI DĖKOJAME laiškų ir sveikinimų autoriams – vaikams, kurie pradžiugino ir sušildė šitiek daug širdžių!!!