Aušros Kiudulaitės ir Lapės viešnagė Didžiojoje Britanijoje 2019-05-31 – Paskelbta: Naujienos

Lapė neša laimę ir sėkmę! Ir tęsia kelionę po pasaulį! Šį kartą leidyklos „Tikra knyga“ išleista knyga Laimė yra Lapė, kartu su iliustratore Aušra Kiudulaitė lankėsi Didžiojoje Britanijoje, HAY festivalyje ir Tate muziejuje Londone.

Aušra Kiudulaitė, JK leidyklos „Thames & Hudson“ išleistos Evelinos Daciūtės knygos „Laimė yra lapė“ iliustruotoja, prestižiniame JK festivalyje „HAY“ surengė net 3 kūrybines dirbtuves, į kurias netilpo visi norintys. Prieš tai menininkės vestas koliažo užsiėmimas „Tate“ muziejuje Londone sumušė visus rekordus – muziejus pritrūko žirklių! Sveikiname knygos autores ir dėkojame Lietuvos Kultūros institutui!

Dailininkė Aušra džiaugėsi, kad prie kūrybinių dirbtuvių aktyviai prisijungė ir tėvai, o rezultatai buvo džiuginantys.

Po dirbtuvių dailininkė dalijo autografus 🙂

Aušros Kiudulaitės ir Lapės viešnagė Didžiojoje Britanijoje

Prieš metus knygą anglų kalba išleido Didžiosios Britanijos leidykla „Thames & Hudson“. Knyga išleista pavadinimu „The fox on the swing“.  galima nusipirkti ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Amerikoje! Svarbu paminėti, kad šiemet knyga „Laimė yra lapė“ įvertinta „The Batchelder“ apdovanojimu, kurį Amerikos bibliotekų asociacija teikia už išskirtiniausią pastaraisiais metais JAV išleistą knygą vaikams, kuri buvo sukurta ne JAV ir ne anglų kalba.

Šiuo metu knygą „Laimė yra lapė“ galima skaityti ne tik anglų, bet ir latvių, slovakų, rumunų kalbomis. Istorija apie berniuko ir lapės draugystę ypač patinka užsienio leidėjams, todėl knyga greitai turėtų pasirodyti ir Pietų Korėjoje, Kinijoje bei Ukrainoje.