Knygą “Keturios paslaptys kaip pažinti raides ir natas” jau galima skaityti ir lenkiškai! 2018-01-22 – Paskelbta: Naujienos

Džiaugiamės mūsų knygos “Keturios paslaptys kaip pažinti raides ir natas” sėkme Lenkijoje. Knygą išleido leidybos namai “Wydawnictwo Tadam”.

Pirmieji knygos skaitytojai džiaugiasi ne tik puikiomis iliustratorės Ingos Dagilės iliustracijomis, bet ir rašytojo Lino Kontrimo tekstu. Ši knyga skirta tam, kad vaikai geriau suprastų bet kurios kalbos esmę. Kiekvienas garsas turi savo atitikmenį – raidę. Raidės nemėgsta būti po vieną, todėl jos jungiasi į žodžius, o žodžiai į sakinius. Skirtingose kalbose tas pats garsas užrašomas skirtingai. O dar garsą galima užrašyti ir kaip muzikinę natą. Tie, kas supranta muzikinį raštą, gali susikalbėti muzikos kalba. Šių keturių paslapčių pagalba galima lengviau išmokti ne tik savą, bet ir kitas pasaulio kalbas.

keturios-paslaptys-kaip-pazinti-raides-ir-natas-iliustracija1

 

Tinklaraštininkė iš TosiMama i książki šią knygą pavadino “jaunųjų lingvistikos ir muzikologijos studentų vadovėliu, skirtu ateities filologams ir kompozitoriams.”
Mokantiems lenkiškai siūlome paskaityti štai čia:
* http://tosimama.blogspot.lt/…/sowa-i-dzwieki-cztery-sekrety…
http://ikwdomowymzaciszu.blogspot.lt/…/cztery-sekrety-pozna…
http://tylkoskonczerozdzial.blogspot.lt/…/cztery-sekrety-po…