Knyga „Miglų slėnio Fėjų pasakos“ jau turi dvi spalvinimo knygas! 2016-03-15 – Paskelbta: Naujienos

Kaip atrodo visas Miglų slėnis, kuriame gyvena fėjos nykštukai ir elfai? Dabar jį galima ne tik pamatyti, bet ir visą nuspalvinti. „Miglų slėnio Fėjų pasakų maksi spalvinimo plakatas“ toks didelis ne tik todėl, kad jame turi tilpti visas Miglų slėnis. Jį dideliu sukūrėme tam, kad vienu metu galėtų spalvinti daug vaikų.

Dar smagiau bus žaisti, jei ne tik nuspalvinsite maksi plakatą, bet ir išsikirpsite popierines lėles, kurios yra „Miglų slėnio Fėjų pasakų edukacinėje spalvonėje“.

Šioje knygutėje rasite daugybę skirtingų užduočių, kurios padės nykštukui Tursiui rasti kelią pas nykštukę Betę, svajonių fėjai Ajai išsirinkti tinkamą suknelę, suskaičiuoti, po kiek gabalėlių pyrago teks visiems, užsukusiems į svečius pas nykštukę Betę. Ir žinoma, atlikus visas užduotis, galėsite nuspalvinti pasakišką Miglų slėnio gyventojų pasaulį.

O tiems, kurie dar nieko nežino apie paslaptingą Miglų slėnį, rekomenduojame kuo greičiau įsigyti vienintelę fotografijomis iliustruotą pasakų knygą „Miglų slėnio Fėjų pasakos“. Lėlininkė Edita Lei sukūrė nepakartojamą ir stebuklų pilną pasaulį, kuriame kiekvienas veikėjas ir aplinka yra padaryti lėlininkės rankomis. Knyga vasarą buvo fotografuota Lietuvos miške.

Gal jau metas praverti stebuklų pasaulį?