Evelina Daciūtė ir Inga Dagilė susitiko su mažaisiais skaitytojais Kaune 2015-10-23 – Paskelbta: Renginiai

Ketvirtadienį, spalio 22-ąją, vaikų rašytoja Evelina Daciūtė ir vaikiškų knygelių iliustruotoja Inga Dagilė susitiko su savo skaitytojais Kauno miesto „Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje vaikams ir jaunimui“. Kaunietė dailininkė ir neseniai į Lietuvą grįžusi rašytoja pristatė bendrą savo darbą – knygelę „Drambliai ėjo į svečius“.

„Labai džiaugiuosi bendru darbu su Inga – ji puikiai piešiniais perteikė tai, ką aš norėjau pasakyti tekstu, ir dar jį papildė“, – sakė E. Daciūtė, susitikime pristačiusi ir dar vieną savo naujieną – kartu su iliustruotoja Rasa Kaper išleistą knygą „Meškiai eina į mokyklą“. Tai trečioji serijos „Meškių istorijos“ knyga, pirmosios dvi – „Lubinų labirintas“ ir „Medaus mainai“. „Visos knygos buvo sukurtos man gyvenant Kinijoje, kur praleidau ketverius metus, – pasakojo rašytoja. – Dabar džiaugiuosi galimybe betarpiškai bendrauti su savo skaitytojais, tai man labai svarbu“.

I. Dagilė vaikų literatūroje debiutavo knyga „Svajonių kalnas“, kuri fondo „Švieskime vaikus“ organizuotame nacionaliniame vaikų literatūros konkurse buvo apdovanota kaip gražiausia paveikslėlių knyga.