Neturime

Chameleono sapnai

, ,

 

Chameleonas Leonas vaikštinėja prie jūros. Šviečia saulė, dvelkia švelnus vėjelis. Staiga kelią jam užtveria keturi dideli. Leonas sustoja, pakeičia spalvą, pasišiaušia. Dideli neišsigąsta. Savo radinį jie gabenasi į miestą, į keisto kvapo butą, apgyvendina akvariume. Chameleoną Leoną apima juodas liūdesys. Kas jį išsklaidys?

Knygoje „Chameleono sapnai“ trykšta spalvų fontanai ir tykiai mirguliuoja nespalvota jūra. Žaliasis lapelis sudžiūsta ir sutrupa, bet užsimezga tvirta draugystė. Per savaitę čia prabėga visas gyvenimas.

Jurga Vilė
Klajoklė, svajoklė, dviejų baltapūkių vaikų mama. Filmų vertėja, minčių mezgėja, šokėja prieš bangas. Stebėtoja su sunkiu fotoaparatu arba spalvotu kaleidoskopu. Laiškų rašytoja su balta plunksna ir juodu rašalu išteptais pirštais. Kartoninio teatro kūrėja, šiukšlių rinkėja, vilnos vėlėja, kasdienybės suknelių siuvėja. Poetė, eilių nerimuojanti, dainininkė, tyliai dainuojanti… Ir dar bala žino kas. Mėgstamiausia spalva? – Visos! O šiais metais – geltona!

Lina Sasnauskaitė
Iliustratorė, dizainerė, puošia knygų viršelius suaugusiesiems, kartais susigundo piešti ir vaikams, nors būna nedrąsu, juk vaikai patys taip gražiai piešia. Dirbdama dažnai klausosi laidų apie astronomiją, kosmosą. Mėgstamiausios spalvos – melsvų samanų, fluorescencinė rožinė, juoda, nes šalia jos padėta bet kuri spalva sužiba kur kas ryškiau.

12.00

Neturime

Autorius

Jurga Vilė

Iliustratorius

Lina Sasnauskaitė

Formatas

0,469kg, 24,5×28,5, kietas viršelis

Puslapiai

48

Išleidimo metai

2021

ISBN

9786098142624

Leidėjas

Tikra knyga

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Chameleono sapnai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Jums taip pat gali patikti…

 • Paštininkas ir serbentai
  Akcija!

  Paštininkas ir serbentai

  8.00
 • Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis
  Akcija!

  Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis

  6.40
 • Išparduota

  Laimė yra lapė

  12.75