Akcija!

Rudalius

, ,

Geriausia istorija apie tikrą draugystę, netektį ir atradimus. Kartais tam, kad apgintum save ir kitus, reikia tapti labai drąsiu.

Dieną Dalius yra Dalius, bet naktį jis virsta Rudaliumi: superherojumi, kuris nieko nebijo. Su teptuku ir rudais dažais Rudalius tyliai sėlina iš namų. Ir juk ne Daliaus bėda, kad Rudalius dažo dičkių berniukų dviračius per superherojų valandas?

Hakon Ovreas (g. 1974) – norvegų rašytojas, studijavo literatūrą Oslo universitete. Išleido tris poezijos knygas, o 2013 metais parašė pirmąją knygą vaikams „Rudalius“. Ši knyga rašytojui pelnė Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premiją bei daugybę kitų apdovanojimų gimtojoje Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje.

Rašytojo kūryba vertinama už paprastumą, įtaigumą ir nežabotą fantaziją, kuri vaikams atrodo labai tikroviška, o suaugusiems sukelia nostalgiškus vaikystės prisiminimus. Autorius savo smagiose ir nuotykių kupinose knygose paliečia ir gilesnes, vaikams svarbias temas, tokias kaip draugystė, atkirtis už patyčias ar blogus darbus, drąsa, netektis.

Knyga „Rudalius“ buvo išleista 30 šalių, o antroji serijos knyga „Juodulis“ jau pasirodė 15 šalių.

Vaikų atsiliepimai:

Jogailė iš Vilniaus:
„Rudalius“ – labai įdomi knyga, įtraukia ir negali nustoti skaitęs. Skaitai ir stebiesi kaip tai vyksta, kaip vaikai tai daro ir kaip tai keista. Buvo liūdnų vietų bet buvo ir tokių kur prasijuokiau ar nusišypsojau. Aš skaičiau ir man atrodė, kad pati esu toje knygoje, matau veikėjus. Tikrai nuostabi knyga ir rekomenduoju perkskaityti suaugusiems. Labai jausminga ir linksma istorija“.

Eglė Raščauskaitė iš Anykščių:
„Knyga „Rudalius“ man patiko, bet galėtų būti ilgesnė. Ji įdomi ir yra daug nuotykių. Įdomiai pakeisti vaiku vardai, spalvomis. Šia knygą galėtų skaityti pradedantys vaikai, nes labai lengvai skaitosi. Ačiū už suteiktą progą.“

Karolis Žutautas iš Šiaulių perskaitė knygą ir dalijasi savo nuomone. Knygos pradžia Karoliui pasirodė liūdna, nes numirė senelis, ir tuo pačiu keista – kaimas kaip iš senų siaubo filmų. Tada viskas pasidarė labai įdomu. Labai patiko vieta, kur Dalius pasidarė Rudaliaus kostiumą. Nesuprato, kodėl bet kam atsitikus, Daliaus mama pradėdavo kūkčioti. Labiausiai nustebino, kad kai senelio laikrodis pradėdavo tiksėti, Dalius sutikdavo senelio dvasią. Suintrigavo, kai laikrodis pradėjo tiksėti atbulyn. Labiausiai sugraudino pabaiga, paskutinis pokalbis su seneliu. Vertina knyga 9,5 iš dešimt, čia dėl to, kad mama kūkčiojo ? Sakė, kad nepažįsta nei vienos mamos, kuri taip elgtųsi.

 

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20 eur!

6.00 3.00

Autorius

Hakon Ovreas

Iliustratorius

Oyvind Torseter

Formatas

13,2 x 18,7, KIETI VIRŠELIAI, svoris 0,226 kg

Puslapiai

138

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2017

Daugiau apie knygą:

KĄ SKAITYTI? H. Ovreano knyga „Rudalius“

http://eng.gyldendal.no/Children-Young-Adult/Easy-readers-5-10-years/Brune

http://knygeles.neto.li/2017/rugsejo-knygos/

Naujų vaikų knygų apžvalga: BALANDIS

Atsiliepimai apie knygą:

https://www.goodreads.com/book/show/36433857-rudalius?ac=1&from_search=true

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rudalius”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…