Akcija!

Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis (su defektu)

, , , ,

Knyga su defektu!

Paveikslėlių knyga vaikams apie išnykusį raganosį.

Tikros paskutinio pasaulyje baltojo raganosio istorijos įkvėpta, ši paveikslėlių knyga pasakoja apie vienatvę ir draugystę, apie praradimą ir suradimą, apie liūdesį ir džiaugsmą, apie nusivylimą ir viltį.

Vieną dieną aerodrome atsiranda narvas, kuriame – baltas raganosis. Aplink slampinėjantis rainas katinas susidomi svečiu ir bando išsiaiškinti ką gi jis čia veikia. Kadangi raganosis ir pats to nežino, atsakymo ieškoti jiedu patraukia kartu.

Paprasto atsakymo ieškojimas iškelia sudėtingus klausimus: Kur pradingo baltieji raganosiai? Kodėl? Ką galime pakeisti? Ar galime?

 

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20 eur!

4.00

Autorius

Giedrė Rakauskienė

Iliustratorius

Dovilė Kubrakovaitė-Bakutė

Formatas

22 x 23, kietas viršelis

Puslapiai

32

ISBN

9786098142594

Išleidimo metai

2020

Leidėjas

Tikra knyga

Giedrė Rakauskienė – rašytoja, knygos vaikams „Dramblys ir antis“ autorė. Knyga 2017 metais buvo išrinkta Geriausia metų knyga mažiesiems. 

Viliuosi, kad ji iškels vaikams daug klausimų. Kur pradingo baltieji raganosiai? Kaip taip galėjo atsitikti? Ką mes galim pakeisti, kad taip daugiau nenutiktų su kitomis rūšimis? Kadangi tai paveikslėlių knyga tai ji labiau skirta ne šiaip paprastam skaitymui, o buvimui ir skaitymui kartu su vaiku. Todėl dedu viltis, kad tai paskatins tėvus dialogui apie socialinę mūsų visų atsakomybę prieš šį pasaulį. Knyga taip pat edukuoja, ugdo kritinį mąstymą, žadina smalsumą ir tolimesnį domėjimąsi. Knygoje jautresni skaitytojai pajaus liūdesį ir džiaugsmą, vienišumą ir draugystę, nusivylimą ir viltį. – Giedrė Rakauskienė

https://www.lrytas.lt/tevams/seimos-gidas/2020/08/05/news/vaikisku-knygeliu-autore-tai-bus-pirmoji-paveiksleliu-knyga-paremta-tikrais-faktais–15800449/

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis (su defektu)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Jums taip pat gali patikti…

 • Išparduota

  Laimė yra lapė

  12.75
 • Ypatingas
  Akcija!

  Ypatingas

  6.00