Akcija!

Abėčėlė

, ,

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 25 EUR 

LEGENDINĖ ABĖČĖLĖ GRĮŽTA!

„Abėčėlės“ knygutė reikalinga tiems, kurie dar tik mokosi pažinti lietuviškas raides. Kartu su ryškiomis, spalvotomis iliustracijomis ir eiliuotu tekstu abėcėlę išmokti bus labai lengva. Norintys dar greitesnio rezultato gali dainuoti dainelę kartu su Maksu iš „Biplan” ir žaisti „Abėčėlės” žaidimą.

 

7.20

Autorius

M. Melmanas, O. Aleksejevas

Iliustratorius

Elena Dvoreckaja

Puslapiai

44

Formatas

17,5×17,5 cm, kietas viršelis

Išleidimo metai

2021

Leidėjas

Tikra knyga

Kaip kilo mintis sukurti knygą ABĖČĖLĖ?

Augindami savo vaikus pastebėjome, kaip lengvai jie įsimena angliškas ABC daineles. Norėjome, kad taip būtų ir su lietuviška abėcėle, tačiau lietuvių kalba nepavyko rasti, kas būtų patrauklu, jautru, artima, – ką vaikai norėtų žiūrėti ir niūniuoti. Todėl kilo mintis patiems sukurti tokią ABĖČĖLĘ. Iš to atsirado dainelė, iliustracijos, knyga ir filmukas, sako kūrėjai Gediminas, Elena ir Maksas Melmanas.

Abėčėlė reikalinga tiems, kurie dar tik mokosi pažinti raides. Kartu su ryškiomis, spalvotomis iliustracijomis ir eiliuotu tekstu – abėcėlę išmokti bus labai lengva. Norintys dar greitesnio rezultato gali dainuoti dainelę kartu su Maksu iš “Biplan” ir žaisti “Abėčėlės” žaidimą.

Maksas Melmanas teigia, jog šis projektas jam labai smagus ir kelia vien geriausias emocijas. Jis pažymi, kad žodžiai dainai atsirado labai greitai – vos per valandą – tačiau daugiau problemų kilo su pačios dainos įrašymu: esu tikras vilnietis ir turiu tam tikrą vilnietišką akcentą, todėl man reikėjo šiek tiek pagalbos, norint kad visi žodžiai būtų ištarti itin taisyklingai.

Dizaineris Gediminas Šiaulys teigia, kad pirmiausiai jo galvoje atsirado idėja apie dainelę, vėliau – apie klipą ir filmuką, o tada – apie paprastą, tačiau išmaniai sudėliotą knygą. Pastaroji išsiskiria iš kitų lietuviškų abėcėlių tuo, kad joje rasime autorines E. Dvoretskajos-Maya iliustracijas. Tai – pirma profesionaliai animuota lietuvių kalbos abėcėlė. Todėl pavadinime specialiai panaudojome raidę „Č“ kaip simbolį, kad tai vietinis projektas.

Pokalbį su autoriais rasite čia.

Dainą rasite: https://www.youtube.com/watch?v=PFlzQU0GgMY&t=2s&ab_channel=PetPunk

https://tikraknyga.lt/lengvesnis-pirmoko-kelias-mokykla-su-knyga/

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Abėčėlė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.