fbpx

Žurnalas LABAS, VAIKAI!

Didelės kelionės prasideda nuo mažo žingsnelio!

Šio žurnalo kūrėjų tikslas –  padėti vaikams išmokti skaityti, o jau mokantiems skaityti – skaitymą paversti dideliu malonumu. Mes žinome, kad pasinaudodami geriausiomis edukologų, psichologų ir literatūrologų patirtimis, padėsime vaikams skaitymą padaryti mėgstamu ir įdomiu užsiėmimu. Užduotys žurnale suskirstytos pagal amžiaus grupes ir skaitymo lygius. Tėvai ir mokytojai, prie kiekvienos užduoties ras informaciją, ko vaikai, atlikdami kiekvieną užduotį išmoksta.

Žurnalas skirtas 6-8 metų vaikams, leidžiamas kas tris mėnesius!

 
 
 

 

PIRMASIS NUMERIS!

Atlikdami užduotis vaikai išmoks:

  • suprasti tekstą ir surasti reikiamą informaciją jame;
  • interpretuoti tekstą, lyginti pateiktą informaciją;
  • lavinti smulkiosios motorikos įgūdžius;
  • plėsti žodyną;
  • gerinti skaičiavimo įgūdžius;
  • jausti ritmą ir rimą.

 

 

 

 

ANTRASIS NUMERIS!

Tėvams ir pedagogams svarbu žinoti, kokie yra kiekvieno vaiko skaitymo gebėjimai, kad galėtų sudaryti asmeninį skaitymo mokymosi planą. Šio žurnalo užduotys padės tai padaryti. Pradėdami nuo lengviausių užduočių, kurios skirtos smulkiajai motorikai lavinti, sąsajoms tarp iliustracijos ir teksto suvokti, vaikai pereis prie sudėtingesnių. Taip pradinukai galės pasikartoti abėcėlę, išmokti skaityti kūno kalbą ar lavinti vaizduotę. Užduotys su iliustracijomis taip pat tiks disleksijos ar disgrafijos sutrikimų turintiems vaikams, nes iliustracija, o ne šalia pateikti žodžiai jiems tampa pagrindiniu informacijos šaltiniu.

 

 

 

 

TREČIASIS NUMERIS!

Skaitymas garsiai – bene labiausiai smegenis suaktyvinantis užsiėmimas. Toks mokymosi būdas gali būti taikomas ir namuose, ir mokyklose. Būtent todėl šio žurnalo numeryje atsirado net keletas užduočių, kurių viena iš sąlygų – perskaityti tekstą ar eilėraštį garsiai.

Žurnalo užduotys padeda suvokti piešinio ir žaidimo atitikmenį, moko surasti ir paaiškinti tekste esančius kalbinės raiškos elementus, lavina rašymo technikos įgūdžius, moko kalbos sandaros, moko atpažinti garsą ir jį sieti su žyminčia raide. Moko suvokti tekstą, tobulina skaitymo techniką.

 

 

 

Išbandykite užduotis! Atsisiųskite ir atsispausdinkite: