fbpx
Krepšelis 0
Map Unavailable

Tarptautinė konferencija „Vaizdų kalba vaikų literatūroje“

Data/Laikas
Date(s) - 2019 9 spalio - 2019 10 spalio
Visa diena

Vieta
Gedimino pr. 53
Vilnius


2019 m. spalio 9–10 d. įvyks tarptautinė konferencija „Vaizdų kalba vaikų literatūroje“ ir kiti renginiai, kuriuos organizuoja Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi, vykdydami LR Kultūros ministerijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patvirtintą Skaitymo skatinimo programą.

Vaizdu-kalba_spec-730x382Pranešimus skaitys specialistai iš užsienio ir Lietuvos, tarp kurių ir leidyklos „Tikra knyga“ išleistų knygų „Laimė yra lapė“ bei „Draugystė ant straublio galo“ dailininkė AUŠRA KIUDULAITĖ.

XXI a. dažnai vadinamas vizualumo amžiumi, tad spalį vyksianti konferencija „Vaizdų kalba vaikų literatūroje“ organizuojama siekiant aptarti vis augantį dėmesį vaizdui vaikų knygos kūrybos ir leidybos procesuose. Iliustracijos, jų pateikimas, knygos dizainas ir įvairūs grafiniai sprendimai dabar aktualūs kaip niekad anksčiau ir dažnai daro nemenką įtaką vaikų skaitybai.

Konferenciją sudarys trys sesijos. Pirmojoje „Žanrų variacijos ir inovacijos“ išgirsime akademikų pranešimus apie paveikslėlių knygas, komiksus, iliustracijas. Antrojoje sesijoje „Vizualinis raštingumas: poreikis ir praktika“ bus kalbama apie vizualinio raštingumo aktualumą, jo mokymo ir mokymosi galimybes ir kt. Paskutinėje sesijoje kūrybiniais iššūkiais ir sprendimais dalysis paveikslėlių knygų kūrėjai.

Registruotis į spalio 9 d. renginį galite paspaudę šią nuorodą:  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=WtAP2pBBhUa3N3cvtLnXGLSBC7B7Qr5HlsallrGJDrxUNUs3SzY0NkpGN1BPMVZZQkhUVTlCN1FaVS4u

Registracija vyksta iki rugsėjo 30 d. Vietų skaičius ribotas.

Spalio 10 d. vyksianti diskusija yra atvira, registracijos nėra.

Daugiau informacijos: https://www.ibbylietuva.lt/naujienos/kvieciame-i-tarptautine-konferencija-vaizdu-kalba-vaiku-literaturoje/