fbpx
Loading Map....

Literatūros festivalis „Vaikų knygų sala“

Data/Laikas
Date(s) - 2019 16 lapkričio - 2019 17 lapkričio
Visa diena

Vieta
Vilniaus g. 39
Vilnius


FB-Knygu-muge-VKS-2019-coverLapkričio 16-17 d. jau trečią kartą kviesime švęsti vaikų ir paauglių literatūrą drauge su jos kūrėjais, teatro ir kino aktoriais, muzikantais, menininkais. Jūsų laukia specialiai festivaliui sukurti naujų knygų pristatymai, spektakliai, koncertai, kino peržiūros, kūrybinės dirbtuvės ir kitos literatūrinės pramogos. O svarbiausia – magiškas atradimų laikas. Juk niekada nežinai, į kokį pasaulį pateksi atsivertęs knygą!

Festivalio metu vyks vaikų ir paauglių knygų mugė, kurios metu galėsite įsigyti naujausių ir jau pamėgtų knygų įvairaus amžiaus vaikams ir paaugliams. Ir čia pat gauti autorių autografą! Mugėje lankysis ir leidybos namai „Tikra knyga“, kurios metu pristatys naujienas!

Įėjimas į festivalį mokamas. Bilieto kaina – 3 eurai vienam žmogui. Bilietas galioja ABI festivalio dienas į VISUS festivalio renginius. NEMOKAMAI festivalyje gali apsilankyti žmonės iki 2 ir nuo 60 metų, o taip pat bet kurio amžiaus žmonės, persirengę literatūrinių personažų kostiumais.

Bilietus įsigyti galima internetu https://tickets.paysera.com/lt/event/festivalis-vaiku-knygu-sala arba renginio vietoje.

Renginių programa: https://tikraknyga.lt/susitikime-festivalyje-vaiku-knygu-sala/

IKI PASIMATYMO!!!