Neturime

Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai (SU DEFEKTU)

, , , , , ,

KNYGA SU DEFEKTU

Ar žinojote, kad Vytautas Didysis puikiai žaidė šachmatais, o jo juokdarys Hanytė ne tik linksmino svečius, bet ir rengėsi dalyvauti riterių turnyre? Tarp valdovų mylimų augintinių buvo ne tik šunys, bet ir lokys, valdovų sutiktuvėms Vilniaus miestiečiai statė triumfo vartus!

Visa tai ir dar daugiau sužinosite perskaitę knygą „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“, kurią parašė istorikės Nelė Kostinienė ir Živilė Mikailienė, o iliustracijas nupiešė Lina Itagaki. O atėjus į Valdovų rūmų muziejų gauta atradimų knygelė su užduotimis padės surasti eksponuojamus knygos herojų daiktus.

 

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20 eur!

11.00 5.00

Neturime

Autorius

Nelė Kostinienė, Živilė Mikailienė

Iliustratorius

Lina Itagaki

Formatas

26×21,5, Svoris 0,520kg

ISBN

9786098142549

Išleidimo metai

2019

Leidėjas

Tikra knyga

Puslapiai

74

Apie knygą:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000079107/nuobodu-nebus-naujoje-knygoje-vaikams-vilniaus-rumai-ir-ju-seimininkai-lietuvos-istorija-papasakota-komiksais?fbclid=IwAR22Mskyo3NJ7vKkapVP-8Py–Eua7IxmbvG1tw2NfGtpxeDz2hVttxaMrM

Grafinėje istorijoje žaisminga kalba pristatomos ne tik politinės ir dinastinės peripetijos, kunigaikščių charakteriai ar net jų augintiniai, bet ir Vilniaus pilių perstatymų istorija nuo Gedimino sapno iki šių laikų:

Leidiniai jauniesiems Vilniaus tyrinėtojams

2019 m. spalio mėnesio knygos

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai (SU DEFEKTU)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…