Princesė

, , ,

Kartą baisi princesė jojo ant mažo mielo drakono, o žirgas ant riterio šuoliavo po laukus, nes juos vijosi didžiulės šukos. Ar gali taip būti? Žinoma, kad gali, jeigu visi žodžiai pasakoje susimaišė!

O kodėl taip nutiko, jūs sužinosite perskaitę naują rašytojo Mariaus Marcinkevičiaus knygą „Princesė“, kurią iliustravo Vaiva Braškutė.

 

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20 eur!

10.00

Liko 6

Autorius

Marius Marcinkevičius

Iliustratorius

Vaiva Braškutė

Formatas

210 x 260, kietas viršelis, svoris 0,353 kg

Puslapiai

36

ISBN

9786098142495

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2019

Apie knygą:

Kartą baisi princesė jojo ant mažo mielo drakono, o žirgas ant riterio šuoliavo po laukus, nes juos vijosi didžiulės šukos. Ar gali taip būti? Žinoma, kad gali, jeigu visi žodžiai pasakoje susimaišė!

https://www.ibbylietuva.lt/naujienos/2018-m-gruodzio-menesio-knygos/ 

Naujos knygutės mažiems vaikučiams

Knygos pristatymas:

https://www.lnb.lt/naujienos/3856-sausio-26-d-knygos-vaikams-princese-pristatymas-ir-kurybines-dirbtuves

http://www.seimosgidas.lt/tag/tikra-knyga/

Apie autorių:

https://www.tavovaikas.lt/lt/as-tetis/g-52289-knygas-vaikams-rasantis-gydytojas-marius-marcinkevicius-vaikui-reikia-poezijos

Apie iliustratorę:

Vaikystėje Vaiva Braškutė princesių nepiešė. Jos kūriniuose paprastai dygdavo miestai, vaivorykšte lėkdavo dviratininkai, o ant ledo sukosi dailiojo čiuožimo šokėjai blizgančiais kostiumais. „Niekada nenorėjau tapti princese, labiau patiko tyrinėti“, – prisimena iliustratorė. Tačiau jei princesių nepiešei vaikystėje, tai gali tekti daryti jau suaugus. Pernai Vaiva iš leidyklos „Tikra knyga“ sulaukė pasiūlymo iliustruoti Mariaus Marcinkevičiaus knygą „Princesė“. Ilgai negalvojo – jau seniai svajojo sukurti knygą vaikams.

„Knygos mane lydi nuo vaikystės, jos labai natūraliai ir organiškai keitėsi, pati nepastebėjau, kaip paveikslėlių knygas pakeitė tekstai. Knygos vaikams yra universalesnės, nes ir suaugusieji ten gali rasti išmintingų patarimų, gražių vaizdų, o suaugusiųjų knygos sunkiau pritaikomos mažiesiems.“

„Man labai patinka kūrybinės dirbtuvės. Tai puiki galimybė pabendrauti su tais, kam piešiu: įdomūs skaitytojų pastebėjimai ir interpretacijos. Mėgstu klausinėti, ką ir kaip jie mato, supranta iliustracijose ir tekste. Dirbtuvių metu kuriame knygutę, o joje kiekvienas dalyvis sumąsto savo istoriją iš kartu sugalvotų žodžių. Istorijos išsirutulioja labai netikėtos, dažnai juokingos ir stebinančios. Aš paprastai nesikišu į kūrybos procesą, padedu tik su techniniais dalykais: pieštuką paduodu, lipduką atklijuoju, bet iš tikrųjų pati daug išmokstu, žavi dalyvių įsitraukimas ir spontaniškumas. Labai gražiai atsiskleidžia tėvų ir vaikų bendravimas.“

1 atsiliepimas apie Princesė

  1. Inga

    Puiki knyga. Patiko ir tėvams, ir vaikams nuo 6 iki 12 metų, skaitom ir skaitom 🙂 . Išradinga, naudinga, juokinga!!! Rekomenduojame!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *