Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis

, , ,

Knyga apie pirmąją draugystę.

Vieną dieną aerodrome atsiranda narvas, kuriame – baltas raganosis. Aplink slampinėjantis rainas katinas susidomi svečiu ir bando išsiaiškinti ką gi jis čia veikia. Kadangi raganosis ir pats to nežino, atsakymo ieškoti jiedu patraukia kartu.

Knyga dedikuota paskutiniam baltajam raganosiui SUDANUI, didžiąją gyvenimo dalį praleidusiam Čekijos zoologijos sode ir tik prieš mirtį sugrįžusiam į Keniją. Mirus SUDANUI išnyko ir visa šiaurinių raganosių rūšis.

Ši paveikslėlių knyga pasakoja apie vienatvę ir draugystę, apie praradimą ir suradimą, apie liūdesį ir džiaugsmą, apie nusivylimą ir viltį. Paprasto atsakymo ieškojimas iškelia sudėtingus klausimus: Kur pradingo baltieji raganosiai? Kodėl? Ką galime pakeisti? Ar galime?

 

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20 eur!

8.00

Autorius

Giedrė Rakauskienė

Iliustratorius

Dovilė Kubrakovaitė-Bakutė

Formatas

22 x 23, kietas viršelis

Puslapiai

32

ISBN

9786098142594

Išleidimo metai

2020

Leidėjas

Tikra knyga

Giedrė Rakauskienė – rašytoja, knygos vaikams “Dramblys ir antis” autorė. Knyga 2017 metais buvo išrinkta Geriausia metų knyga mažiesiems. 

Viliuosi, kad ji iškels vaikams daug klausimų. Kur pradingo baltieji raganosiai? Kaip taip galėjo atsitikti? Ką mes galim pakeisti, kad taip daugiau nenutiktų su kitomis rūšimis? Kadangi tai paveikslėlių knyga tai ji labiau skirta ne šiaip paprastam skaitymui, o buvimui ir skaitymui kartu su vaiku. Todėl dedu viltis, kad tai paskatins tėvus dialogui apie socialinę mūsų visų atsakomybę prieš šį pasaulį. Knyga taip pat edukuoja, ugdo kritinį mąstymą, žadina smalsumą ir tolimesnį domėjimąsi. Knygoje jautresni skaitytojai pajaus liūdesį ir džiaugsmą, vienišumą ir draugystę, nusivylimą ir viltį. – Giedrė Rakauskienė

https://www.lrytas.lt/tevams/seimos-gidas/2020/08/05/news/vaikisku-knygeliu-autore-tai-bus-pirmoji-paveiksleliu-knyga-paremta-tikrais-faktais–15800449/

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…