Akcija!

Nuolaidos! Maži eilėraščiai mažiems + Miegas

,

Poezijos rinkinys mažiesiems skaitytojams!

Puikiai surimuotos Mariaus Marcinkevičiaus knygos „Maži eilėraščiai mažiems“ ir „Miegas“ – parašytos pagal geriausias klasikinės lietuvių poezijos vaikams tradicijas, ypač sklandžiai surimuotos ir tiks vertinantiems skaidraus paprastumo bei žaismingos gelmės derinį.

Knygos patiks ir vaikams ir jų tėveliams, o eilėraščiai ne tik pakels nuotaiką, bet ir nuramins prieš miegą.

12.00 11.00

„Maži eilėraščiai mažiems“ dvelkia namų jaukumu, mamos glėbiu ir būsena, kada užtenka tik „būt būt“. Geriausia būti – su tėveliais ir knyga. Tad paklausykit mažyčio nykštuko, rašančio mažyčius eilėraščius mažyčiams vaikams prašymo – paskaitykit juos kartu! Tai geriausia, ką galite nuveikti šį vakarą! Poezijos ritmai ir rimai tarsi sutampa su slaptais vaikystės pasaulio virpesiais, o mažieji ypač imlūs pagal tam tikrus dėsnius surikiuotų žodžių skambesiui. Visa vaikystė skamba kaip eilėraštis – skaičiuotės, dainelės, rimuotos mįslės.

„Miegas“. Kartais jį taip sunku prisikviesti. Guli užmerkęs akis, o jis neateina ir tiek. Net jei mintyse priverti avis šokinėti iš vienos pusės į kitą. O kartais vos spėji padėti galvą ant pagalvės ir jau nebeturi jėgų atsimerkti. Vokai tampa sunkūs, o kvėpavimas gilus ir lėtas. Tu grimzti vis gilyn ir gilyn. Jis saldesnis už medų ir lengvesnis už pūką. Taip, tai jis… MIEGAS. Klausydamiesi šviesaus, lengvo ir puikiai surimuoto naujos “Miego” knygos teksto, mažieji skaitytojai drauge su įvairiausias gyvūnais, angelais, gamyklomis ir traukiniais palengva nukeliaus į miego karalystę. Nes kas gi gali būti geriau, nei švelnus mamos balsas, trapios, tarsi močiutės nėriniai Lauros Tulaitės iliustracijos ir lengvas, puikiai surimuotas  poeto Mariaus Marcinkevičiaus tekstas.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nuolaidos! Maži eilėraščiai mažiems + Miegas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…