Neturime

Kas yra upė?

, , , , , ,

2020 m. Geriausia pažintinė knyga vaikams (IBBY Lietuva)
2020 m. Domicelės Tarabildienės premija už gražiausią metų knygą (IBBY Lietuva)
2018 m. Geriausia knyga vaikams (Pasauliniai iliustracijos apdovanojimai)

Upės išsiuvinėja pasaulį margiausiais raštais, sudygsniuoja istorijas, supina kartu įvairiausias vietoves, laikus ir žmones. Jų srovės gali mus nuplukdyti į tolimiausias vietas, suburti ir atgaivinti. Upės ramina, gąsdina, įkvepia, neleidžia užsimiršti.

Upė yra visa jungianti gija. Upė yra namai ten gyvenančioms žuvims. Kiekviena upė turi pavadinimą – kilusį iš neatmenamų laikų, arba visai naują. Upės gali būti paslaptingos arba gilios.

Kas slypi upėje? Kas joje gyvena? Kokios žuvys ir kokie augalai ten auga? Kur upė teka, ir ką mato? Kiek šalių aplanko? O kaip upė palengvina mūsų gyvenimą?

Pažintinės ir edukacinės knygos autorė Monika Vaicenavičienė – tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose įvertinta iliustratorė ir paveikslėlių knygų autorė, knygos “Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus”.

 

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20 eur!

10.00

Neturime

Autorius

Monika Vaicenavičienė

Iliustratorius

Monika Vaicenavičienė

Formatas

0,590 kg, 28×28

ISBN

9786098142563

Išleidimo metai

2019

Leidėjas

Tikra knyga

Puslapiai

48

„Kas yra upė“  – tai knyga vaikams, pasakojanti apie žmogų ir gamtą, gražius, bet kartais ir kenksmingus žmonijos santykius su aplinka. Upė knygoje yra pasitelkta kaip įdomus geografinis, kultūrinis objektas bei mitologijoje naudojamas simbolis. Knygos istorija, pasakojanti vaiko bei močiutės kelionę upe, yra paremta faktais, bet yra ir labai poetiška.

http://www.voruta.lt/monika-vaicenaviciene-pasaulio-iliustraciju-apdovanojimo-laimetoja/

https://www.15min.lt/kultura/naujiena/literatura/m-vaicenavicienes-knyga-sluoja-pasaulio-iliustruotoju-apdovanojimus-286-1060548

http://pilotas.lt/2018/06/12/kultura/prasibrove-i-elita-tarp-pasaulio-iliustraciju-apdovanojimu-laureatu-lietuve/

Literatūros apžvalgoje – knyga “Kas yra upė?”. Kokia upių nauda mūsų kasdieniame gyvenime?
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000091924/knygu-apzvalgoje-ingos-mituneviciutes-pristatomos-vaikiskos-knygos-kuriomis-susidometu-ne-vienas-suauges?fbclid=IwAR2RnNDdBpvyMUU4CSml14nDfqRI1-Wo1sGRtsX0s3K0HfBYBgXaMEj8_GE

Recenzija:
https://profesionalimama.wordpress.com/2020/03/02/kas-yra-upe/?fbclid=IwAR1YeDDlZzeKZRDCMfQCtOtUr9tixtlA8yk39KyyBwP8fZLS2Ul-CMVwook

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kas yra upė?”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *