Akcija!

Kas kaip miega?

,

Leidykla: ŽALIAS KALNAS

Kaip greitai ir saldžiai užmigti? Galime skaičiuoti aveles arba klausytis lopšinės. Galima dairytis po namus ir apžiūrinėti, kas kaip miega. Įsitikinti, kad aplinkui saugu ir ramu. Visai kaip šioje knygelėje. Dar vienas, kitas puslapis… Pamažu rimsta balsas, sulimpa akelės… Labanakt…

Šią storo kartono knygelę simboliškai galime vadinti lopšine, nes ji skirta padėti vaikui nurimti po aktyvios dienos ir lengvai užmigti. Vaikams, kurie visą dieną praleidžia labai aktyviai, apsupti įvairiausių dirgiklių, tiesiog būtini ritualai, padėsiantys ne tik nurimti, atsipalaiduoti, bet ir suteiksiantys saugumo jausmą, kurį patiria klausydamiesi ramaus suaugusiojo skaitymo, leisdami laiką kartu. Tokiu vakariniu ritualu ir dalijasi knygos autorius Algimantas Stankevičius, kuris su savo dukrele vakarais ramiai apžvelgdavo kambaryje esančius daiktus, pasakodavo vienas kitam, kaip jie miega, kol ramaus kalbėjimo užsūpuota mergaitė užmigdavo.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, vykdydama Skaitymo skatinimo programos projektą „Knygų startas“, kurio tikslas aprūpinti naujagimių sulaukusias šeimas pirmosiomis knygomis ir metodine medžiaga apie ankstyvojo skaitymo naudą, paskelbė konkursą – sukurti paveikslėlių knygą 0‒3 metų vaikams. Knygelė „Kas kaip miega“ pateko tarp trijų geriausiųjų.

Knyga skirta 0-3 metų vaikams.

6.50 5.20

Leidėjas

Žalias kalnas

Autorius

Algimantas Stankevičius

Iliustratorius

Inga Dagilė

Puslapiai

24

Išleidimo metai

2020

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kas kaip miega?”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *