Neturime

Kaip sukonstruoti geležinkelį

, ,

Leidykla: 700 EILUČIŲ

Kai kada nors vyksite traukiniu, pabandykite įsivaizduoti kraštovaizdį prieš atsirandant geležinkeliui. Atrodo, kad visi tie viadukai, tuneliai ir stotys stovėjo visada. Keliaujate patogiame vagone, ir jums visai nešauna į galvą, kad šioje vietoje, kur sėdite, anksčiau galėjo būti neįžengiama giria, uolos ar pelkė.

Geležinkelį ėmėsi statyti mūsų protėviai prieš daugiau nei šimtą septyniasdešimt metų ir pastatė jį gerai. Išsivertė be ekskavatorių, elektros ir mobiliųjų telefonų. Padarė nepaprastai naudingą darbą, kuris mums tarnaus ir ateinančiame amžiuje.

Pasaulyje yra ir daugiau senų išradimų, naudingų iki šiol. Vienas iš jų – knyga. Ji leidžia sužinoti kito žmogaus mintis arba keliauti laiku. Todėl mums niekas netrukdo aplankyti tų senųjų geležinkelio statytojų.

„Kaip sukonstruoti geležinkelį“ – pasaulinio populiarumo ir sėkmės sulaukusi čekų inžinieriaus Martino Sodomkos knygelė vaikams iš Pasakų apie techniką serijos. Jos autorius kviečia jaunuosius skaitytojus leistis į kelionę geležinkeliu. Šmaikščią istoriją papildo detalios schemos, parengtos konsultuojantis su transporto inžinerijos specialistais.

Iš čekų kalbos vertė: Aigustė Vykantė Bartkutė

11.60

Neturime

Leidėjas

700 eilučių

Autorius

Martin Sodomka

Formatas

22,5×23, kietas viršelis

Puslapiai

72

Išleidimo metai

2018

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kaip sukonstruoti geležinkelį”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.