Akcija!

Gatvių susitikimai

Leidykla: Aukso žuvys

Įsivaizduok, kad vieną dieną Vilniuje, stovėdamas sankryžoje, išgirsti gatvių pokalbį. Jos aptarinėja reikalus, giria viena kitą, ginčijasi, svajoja, juokauja… Ir nenuostabu, nes senojo miesto gatvės mena skirtingų amžių istorijų, yra sutikusios įdomiausių ir keisčiausių žmonių. Ir saugo daug paslapčių!

Ši knyga – tai komiksų kolekcija, linksmai tyrinėjanti margą Vilniaus gatvių žemėlapį. Gal čia sužinosi ir savo gatvės istoriją? Knygos autorės – sesės Agnė ir Monika – kviečia tave pasivaikščioti miesto gatvių labirintais kartu!

Knygoje rasi:

  • daugiau nei 70 trumpų komiksų;
  • išradingai sudėliotų faktų apie Vilniaus istorinį paveldą;
  • įdomybių apie mažai žinomas Vilniaus gatves.

17.00 13.60

Liko 7

Leidėjas

Aukso žuvys

Autorius

Agnė Ulytė, Monika Vaicenavičienė

Iliustratorius

Monika Vaicenavičienė

Formatas

21×18, minkštas viršelis

Puslapiai

216

Išleidimo metai

2020

ISBN

9786098120516

Agnė Ulytė – Monikos sesė – yra gydytoja, Ciuricho universiteto sveikatos sistemos mokslų doktorantė. Tyrinėja ligoninių darbo sklandumą, renka rudeninius lapus, muzikuoja džiazo grupėje, piešia komiksus ir kuria mokslines iliustracijas.

Monika Vaicenavičienė (Ulytė) – Agnės sesė – baigė Vilniaus dailės akademiją ir Stokholmo menų, amatų ir dizaino universitetą (Konstfack), dabar iliustruoja ir kuria paveikslėlių knygas. Mėgsta stebėti upes, dangų, žmones. Dažnai galvoja apie vietų ir vaizdų pokalbius su mumis.

Monikos sukurtos knygos Per balas link aušros ir Kas yra upė? įvertintos Lietuvoje ir pasaulyje: Londone autorė pelnė Pasaulio iliustracijų apdovanojimą (2018), Šanchajaus vaikų knygų mugėje – Leidėjų apdovanojimą (2018). Monika pripažinta ir gražiausios knygos vaikams Lietuvoje autore (Domicėlės Tarabildienės premija, 2018).

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gatvių susitikimai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…