Akcija!

Duokit kelią begemotui

,

Leidykla: ŽALIAS KALNAS

Šioje knygoje verda linksmas ir smagus gyvenimas: karvė užskrenda į medį, kalakutas įsimyli vištą, greitakalbėmis vienas kitam kažką porina nykštukai, o gerasis storasis Begemotas mina dviratį Neries pakrante, bendrauja skaipu su pusbroliu iš Afrikos ir mėgaujasi gyvenimu. Mėgaukitės ir Jūs!

Pirmoji žinomo poeto Dainiaus Gintalo eilėraščių knyga vaikams – smagus literatūrinis nuotykis, kuriame susijungia netikėti siužetai, poetinių klišių laužymas ir žaismingas stilius. Kai kurie eilėraščiai primena šmaikščias pasakaites, kurių herojai nenuobodūs, o jų gyvenimo įvykiai pilni vaizduotės šėlsmo, lengvo absurdo ir komiškų paradoksų. Dainiaus Gintalo eilėraščiuose nėra lėkšto lyrizmo ar pabodusių įvaizdžių, todėl jie ir stebina, ir linksmina, ir žadina vaizduotę. Knygoje autorius siūlo ir įdomių, šiandien retai sutinkamų greitakalbių, kurias galima skaityti kaip smagų poetinį pokštą.

Ši Dainiaus Gintalo knyga 2019 metais Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus apdovanojimuose buvo nominuota Aldonos Liobytės premijai už reikšmingiausią metų debiutą. 2019 metais pelnė Tarptautinio literatūros festivalio „Poezijos pavasaris“ premiją už poeziją vaikams.

8.13 6.50

Leidėjas

Žalias kalnas

Autorius

Dainius Gintalas

Iliustratorius

Ula Šimulynaitė

Puslapiai

56

Išleidimo metai

2019

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Duokit kelią begemotui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *