Krepšelis 0

Kūrybinės dirbtuvės, interaktyvūs skaitymai

Leidybos namai TIKRA KNYGA ne tik leidžia gražiausias knygas vaikams, bet ir siekia, kad kuo daugiau vaikų atrastų nepakartojamą knygų pasaulį. Todėl organizuoja interaktyvius skiatymus ir kūrybines dirbtuves vaikams. Mūsų tikslas, kad kiekviena leidyklos išleista knyga surastų savo kelią pas skaitytoją.

„Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus“

http://tikraknyga.lt/knygos/per-balas-link-ausros-pasakojimas-apie-daktaro-jono-basanaviciaus-keliones-ir-darbus/

Ką vaikai apie Dr. Joną Basanavičių? Dažniausiai jis pristatomas kaip vienas iš valstybės įkūrėjų, patriarchas, mokslininkas. Per savo ilgą gyvenimą J. Basanvičiui pavyko nuveikti tikrai daug. Skaitant interaktyviai paveikslėlių knygą vaikai ne tik susipažįsta su J. Basanavičiaus gyvenimu ir darbais, bet ir ima suprasti istorinį laikotarpį, kuriame gyveno J. Basanvičius, „Aušros“ laikraščio atsiradimo vertę, lietuviškumo reikšmę.

Po knygos skaitymo, tam kad įtvirtinti žinias, vaikų laukia smagus protmūšis.

Kaip kuriamos knygos? Kokios jos būna?

http://tikraknyga.lt/knygos/miglu-slenio-feju-burtai/

Šios knygos sukūrimui buvo reikalinga didelė komanda: lėlininkė, kuri sukūrė visas lėles, jų namus ir aplinką; fotografas – kuris nufotografavo daugiau nei 1000 nuotraukų, iš kurių knygoje pasiliko tik 150, knygos dailininkė, dizaineris – retušuotojas, kuriam reikėjo sutvarkyti ir išvalyti visas nuotraukas, 3 vasaros mėnesiai ir geras oras (nors yra knygoje keletas lietaus patobulintų nuotraukų) ir daug daug kantrybės. Knyga buvo sukurta per 9 mėnesius.

Sužinojus, kaip buvo sukurta knyga, galima imti ir atsiversti pirmąjį jos puslapį ir pradėti skaityti nuotykių pilną istoriją apie svajones ir tikslo siekimą, draugystę ir pasitikėjimą. Apie stebuklus, kurie yra šalia mūsų.

Ar kada susimąstėte, kokia yra laimės spalva?

Kūrybinių dirbtuvių vaikams sumanytoja, iliustratorė Aušra Kiudulaitė ir rašytoja Evelina Daciūtė kiekvieno susitikimo metu užduoda šį klausimą vaikams. Ir niekada negauna vienodo atsakymo! Laimės spalva varijuoja nuo baltos – iki juodos (toks atsakymas nuskambėjo tik kartą), bet juk ne tai svarbiausia. Mums atrodo, kad svarbiausia yra kalbėtis su vaikais. Visomis temomis. O kalbėtis apie laimę – netgi būtina.

Todėl ir sugalvojome „Lapės LAIMĖS dirbtuves“, kad apie svarbiausius dalykus kalbėtume kartu skaitydami knygą „Laimė yra lapė“, kurdmi savo knygos iliustraciją, piešdami savo laimę.

Skambinkit mums arba rašykite ir „Lapės LAIMĖS dirbtuvės“ atkeliaus į bet kurį pasaulio kampelį!

Daugiau informacijos: daiva@tikraknyga.lt. tel. 862650090

Lapės dirbtuvės svečiavosi:

Daugiau nei 50 mokyklų. Tarp jų:
Rumšiškių gimnazijoje
Kūrybinės lapės dirbtuvės Vilniaus geležinkelių stotyje
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje

 

Draugystė ant straublio galoSusitikime kūrybinėse knygos „Draugystė ant straublio galo“ dirbtuvėse! Jų metu knygos dailininkė Aušra Kiudulaitė padės pasigaminti dramblio voką ir parašyti draugui laišką. Aktorė Daiva Rudytė skaitys vaikams naująją knygą ir visi kartu kalbėsime apie didelio dramblio ir mažos pelytės draugystę. Ir mažas bei dideles mūsų pačių draugystes…

Skambinkit mums arba rašykite ir „Draugystės ant straublio galo dirbtuvės“ atkeliaus į bet kurį pasaulio kampelį!

Daugiau informacijos: daiva@tikraknyga.lt. tel. 862650090

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save