Krepšelis 0

Kūrybinės dirbtuvės, interaktyvūs skaitymai

Leidybos namai TIKRA KNYGA ne tik leidžia gražiausias knygas vaikams, bet ir siekia, kad kuo daugiau vaikų atrastų nepakartojamą knygų pasaulį. Todėl organizuoja interaktyvius skaitymus ir kūrybines dirbtuves vaikams. Mūsų tikslas, kad kiekviena leidyklos išleista knyga surastų savo kelią pas skaitytoją.

Daugiau informacijos: daiva@tikraknyga.lt. tel. 862650090

„Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus“

http://tikraknyga.lt/knygos/per-balas-link-ausros-pasakojimas-apie-daktaro-jono-basanaviciaus-keliones-ir-darbus/

Ką vaikai žino apie Dr. Joną Basanavičių? Dažniausiai jis pristatomas kaip vienas iš valstybės įkūrėjų, patriarchas, mokslininkas. Per savo ilgą gyvenimą J. Basanvičiui pavyko nuveikti daug daugiau. Interaktyviai skaitant paveikslėlių knygą vaikai susipažįsta su J. Basanavičiaus gyvenimu ir darbais, ima suprasti istorinį laikotarpį, kuriame gyveno J. Basanvičius, „Aušros“ laikraščio atsiradimo vertę, lietuviškumo reikšmę.

Po knygos skaitymo, kad įtvirtinti žinias, vaikų laukia smagus protmūšis.

Kaip kuriamos knygos? Kokios jos būna?

http://tikraknyga.lt/knygos/miglu-slenio-feju-burtai/

Šios knygos sukūrimui buvo reikalinga didelė komanda: lėlininkė, kuri sukūrė visas lėles, jų namus ir aplinką; fotografas – kuris nufotografavo daugiau nei 1000 nuotraukų, iš kurių knygoje pasiliko tik 150, knygos dailininkė, dizaineris – retušuotojas, kuriam reikėjo sutvarkyti ir išvalyti visas nuotraukas, 3 vasaros mėnesiai ir geras oras (nors knygoje yra keletas lietaus patobulintų nuotraukų) ir daug daug kantrybės. Knyga buvo sukurta per 9 mėnesius.

Sužinojus, kaip buvo sukurta knyga, galima atsiversti pirmąjį jos puslapį ir pradėti skaityti nuotykių pilną istoriją apie svajones ir tikslo siekimą, draugystę ir pasitikėjimą. Apie stebuklus, kurie yra šalia mūsų.

Ar kada susimąstėte, kokia yra laimės spalva?

Kūrybinių dirbtuvių vaikams sumanytoja, iliustratorė Aušra Kiudulaitė ir rašytoja Evelina Daciūtė kiekvieno susitikimo metu užduoda šį klausimą vaikams. Ir niekada negauna vienodo atsakymo! Laimės spalva varijuoja nuo baltos – iki juodos (toks atsakymas nuskambėjo tik kartą), bet juk ne tai svarbiausia. Mums atrodo, kad svarbiausia yra kalbėtis su vaikais. Visomis temomis. O kalbėtis apie laimę – netgi būtina.

Todėl ir sugalvojome „Lapės LAIMĖS dirbtuves“, kad apie svarbiausius dalykus kalbėtume kartu skaitydami knygą „Laimė yra lapė“, kurdmi savo knygos iliustraciją, piešdami savo laimę.

 

Knyga apie pačią didžiausią draugytę „Draugystė ant straublio galo“ 

 

Susitikime kūrybinėse knygos „Draugystė ant straublio galo“ dirbtuvėse! Jų metu knygos dailininkė Aušra Kiudulaitė padės pasigaminti dramblio voką ir parašyti draugui laišką. Aktorė Daiva Rudytė skaitys vaikams naująją knygą ir visi kartu kalbėsime apie didelio dramblio ir mažos pelytės draugystę. Ir mažas bei dideles mūsų pačių draugystes…

Skambinkit mums arba rašykite ir „Draugystės ant straublio galo dirbtuvės“ atkeliaus į bet kurį pasaulio kampelį!

Pažinkite Lietuvos istoriją su knyga „Mūšiai ir kariai“

Ar žinote, kur laikomas Chotino mūšyje laimėtas karo grobis? Kas buvo sparnuotieji husarai? Kodėl lietuviai turėjo šarvuotų traukinių pulką? Jei ne, tai būtinai turite perskaityti knygą „Lietuvos mūšiai ir kariai“. O kad būtų dar įdomiau, pasikvieskite į svečius leidybos namų TIKRA KNYGA kūrybos vadovę Daivą ir ji kartu su vaikais ne tik perskaitys visą knygą, bet ir papasakos dar daugiau įdomių istorijų apie Lietuvą, surengs smagų protmūšį. Juk pažinti savo krašto istoriją net labai įdomu!

Daugiau informacijos: daiva@tikraknyga.lt. tel. 862650090

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save