fbpx
Krepšelis 0

IŠANKSTINIS PARDAVIMAS!

ypatingas_rgb

Ypatingas , , ,

IŠANKSTINIS PARDAVIMAS! Būkite pirmieji ir įsigykite knygą už MAŽESNĘ KAINĄ! Knygos bus išsiųstos lapkričio 18 dieną tiesiai iš spaustuvės.

Mano vardas Juozapas. Aš paprastas vaikas. Ir mano širdis paprasta. Tik lyg medalis kabo ant krūtinės. Aš toks gimiau. Mama sako, kad buvau apdovanotas, nes turiu didelę ir jautrią širdį. Ir tik tokios širdys išgelbės pasaulį.

Tu – ypatingas. Taip sako mano tėvai. O aš noriu būti paprastas. Be to medalio. Arba nešioti jį kišenėj.
Dar svajoju turėti daug draugų. Dabar jų beveik neturiu. Bet jau greitai eisiu į mokyklą ir būtinai jų susirasiu.
Tik ar mokykloje Juozapas susiras draugų..?

Tai jautri istorija apie buvimą ypatingu. Kokius jausmus patiria vaikas, kai jaučia, kad yra kitoks? Kaip į tai reaguoja aplinkiniai? Pasakojimas atliepia vaikams aktualią problemą – patyčias. Kas jos, ir kaip su jomis gyventi?

7.00

Autorius

Modesta Jurgaitytė

Iliustratorius

Rasa Jančiauskaitė

Išleidimo metai

2019

Leidėjas

Tikra knyga

Puslapiai

40

Formatas

20,5 x 22,5 cm;

ISBN

9786098142556

„Paveikslėlių knyga yra skaudžia – vaikų patyčių – tema, tačiau jos vaizdinė dermė yra labai originali, paremta nauja vizualia dailės estetika: ji kalba taupiai, bet įtaigiai. Aukštos meninės kokybės iliustracijose dera ranka rašytas šriftas ir keli originalūs pasakojimo vaizdais būdai. Knyga išsiskiria savita koloristika, visi elementai yra gerai apgalvoti, vaiko piešiniui artimoje raiškoje koduojama nauja reikšmė. Iliustracijos gerai suprantamos tiek vaikams, tiek suaugusiems ir kviečia atviram pokalbiui“ –  dailėtyrininkė dr. Jolita Liškevičienė.