Krepšelis 0
Išparduota
„Višta, kurią prarijo rūkas“ D. Šukys

Višta, kurią prarijo rūkas , ,

Pasaka vaikams. Pirmajame „Linksmojo tvarto nutikimų“ pasakojime margos kompanijos laukia netikėta užduotis – surasti pradingusią vištą Peletrūniją. Didelis rūkas ir gūdus miškas dar labiau apsunkina paieškas. Kaip ir dera pasakose, pradingėlė bus surasta, o marga kompanija išmoks vertingą pamoką.

Kaina knygyne 6.70 EUR

 

4.50

Neturime

Autorius

Dainius Šukys

Iliustratorius

Dainius Šukys

Formatas

23×23 cm, kieti viršeliai, svoris 0,415 kg

Puslapiai

44

ISBN

9786099557700

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2014

Atsiliepimai apie knygą:

http://www.mamyciuklubas.lt/ikimokyklinukas/siaulietis-sukure-knyga-vista-kuria-prarijo-rukas-laimek-ja-30409/

Be galo džiugu, kuomet knygynų, bibliotekų ir vaikų kambarių lentynas papildo naujos lietuvių autorių knygos. Ypač, debiutuojančių ir labai sėkmingai! Ši džiugi įžanga skirta Šiauliuose gyvenančiam Dainiui Šukiui ir jo ką tik pasirodžiusiai knygai „Višta, kurią prarijo rūkas“ iš serijos „Linksmojo tvarto nutikimai“.

Kai vieną vakarą netikėtai dingo višta Peletrūnija, niekas jos iškart nepasigedo. Tačiau netrukus ėmė aiškėti, kad be Peletrūnijos sugrius visa linksmojo tvarto gyvenimo tvarka. D.Šukio parašytoje ir iliustruotoje nuotaikingoje istorijoje į vištos paieškas patraukia visas būrys vienas už kitą spalvingesnių personažų. Ieškant pradingėlės jų laukia daug netikėtumų!

Kiekvienas knygos puslapis papuoštas labai nuotaikingomis iliustracijomis, kurias piešė istorijos autorius. Smagu, kai žmonės sugeba ir rašyti, ir piešti.

Knygą išleido leidybos namai „Tikra knyga“.

http://www.beatosvirtuve.lt/beata/19-knygu-derlius-toks/

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-02-15-vasario-knygos-vaikams-knygu-muges-lavina/114010

Reikia pasakyti, kad autoriui pavyko sukurti įtaigius, išsiskiriančius personažus, originalūs jų vardai ir ryškūs charakterio bruožai, nulemiantys ne vieną komišką situaciją. Gal tik kalba vietomis kiek per sudėtinga, vaikui ne visai aiški dėl tam tikrų poteksčių, perkeltinių reikšmių. Bet šiaip jau smagi ir nuotaikinga knyga, sakyčiau, ne tik apie vištą, bet ir apie draugystę bei bendrystę.