Krepšelis 0
Išparduota
Una-mato-taip

Una mato taip! , ,

Terapinė pasaka vaikams. Una yra maža mergaitė, kurią pasakų pasaulio valdovas išsiuntė į Žemę atlikti labai svarbios užduoties. Knygelėje ne tik aprašomi stebuklingi mergaitės ir jos draugų nuotykiai, bet ir dailininkas iliustracijas nupiešė taip, kad viename paveikslėlyje galima pamatyti net keletą skirtingų piešinių – tamsiame eglyne surasti vilką, tarp kalnų pamatyti rymančius dramblius ar tarp arbatą geriančių draugų išvysti plevenantį vaiduoklį. Jei nepatingėsi – pamatysi ir tu! Nuostabiai iliustruota Rimo Valeikio knyga.

Kaina knygynuose 7.50 EUR

5.00

Neturime

Autorius

Rimas Valeikis

Iliustratorius

Rimas Valeikis

Formatas

23×35 cm, kietas viršelis, svoris 0,570 kg

Puslapiai

44

ISBN

9786099557731

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2014

Atsiliepimai apie knygą:

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-04-28-apie-rasyma-piesiniais-su-rimu-valeikiu-smelynes-bibliotekoje/130271

http://www.mamyciuklubas.lt/vaikas/atsiliepimas-apie-r-valeikio-knyga-una-mato-taip-30913/

Labai džiaugiamės, jog vėlei Mamyčių klubo dėka gavome susipažinti su naujai išleistu leidiniu – Rimo Valeikio knyga vaikams „Una mato taip“ ir jos priedu – spalvinimo knygele tuo pačiu pavadinimu.

Keletą dienų knygelę vartėm, aptarinėjom paveiksliukus. Galiausiai vieną vakarą jaukiai įsitaisėme lovoje ir perskaitėme nuo pradžios iki galo. Turiu pastebėti, jog kai kuriuos veikėjus ”perkrikštijau“ kitais, mano trimečiui labiau suprantamais vardais. Robotukas Terminatorius pavadintas televizoriumi, pabaisa Belzebubas – šuniuku ir kt. Skaitėme, skaitėme, rodos, jau įsisukome į netikėtų įvykių verpetą ir … staiga istorija baigėsi.

Aš, kaip mama ir skaitytoja, knygos turiniu ir vaizdingais piešiniais nenusivyliau. Netgi sakyčiau, ši knyga man labai patiko, nes gausu aliuzijų į šių dienų gyvenimą (reklamos, kompiuteriai, fotoaparatai), gausu netikėtų siužeto vingių. Tik skaitant kartais vis šmėkštelėdavo mintis, jog kai kurias teksto vietas vargu, ar ir pradinukas suvoks (samurajaus kardas, juodos marškos), bet, kita vertus, galbūt tas nežinojimas paskatins pasidomėti minėtais daiktais, pasiklausti tėvelių.

Sužavėjo ir iškart dėmesį atkreipė visų knygelės veikėjų akys – jos tokios išraiškingos! Žiūri, žiūri, o vėliau atmintyje ir stovi Unos, šuniuko, katytės akių gelmė. Įdomus efektas. Jei ne už turinį (kuriam kaip minėjau daug priekaištų neturiu), tai vien už tas nuostabias akis knygelę vertinu labai gerai.

http://dirbumama.lt/tag/una-mato-taip/