Krepšelis 0
„Tautiška giesmė“

Tautiška giesmė. Įdomybių knyga V. Kudirkos kūrinio motyvais , ,

Iliustruota „Tautiška giesmė” – knyga, kurią bent kartą atsiversti privalo kiekvienas Lietuvos pilietis. Žaismingos iliustracijos su gausybe svarbių detalių ir šmaikščių įžvalgų padės suprasti mūsų himno turinį ne tik jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams, bet ir
patiems mažiausiems.

Kaina knygyne 10.00

8.00

Liko 10

Autorius

Laimonas Trota

Iliustratorius

Lina Sasnauskaitė

Formatas

21×28, kieti viršeliai, svoris 0,360 kg

Puslapiai

26

ISBN

9786098142327

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2016

Recenzija iš bernardinai.lt:

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-10-22-melynos-spalio-knygos-vaikams/150303

Dar viena labai įdomi ir amžiaus cenzo neturinti knyga. Tikiu, patiks ir įtrauks ne tik vaikus – pradinukus ar gimnazistus, – bet ir jų tėvus ar ugdytojus, kuriems patriotizmas nėra viena abstrakti, drungna sąvoka, o veikiau realybė, vertybė, kurią norisi perduoti sąmoningai ir įtraukiančiai.

Šioje knygoje rasite vieną paprastą tekstą – Lietuvos valstybės himną, V. Kudirkos parašytą Tautišką giesmę. Tačiau ties kiekvienu tautiškos giesmės sakiniu pateikta įvairiausių įdomybių bei asociacijų, kurios padėtų mums perskaityti V. Kudirkos „Tautišką giesmę“.

Įvairios detalės, komikso tipo iliustracijos bei pabaigoje pateiktos skirtingam amžiui tinkančios metodinės rekomendacijos žadina smalsumą, įkvepia, prajuokina. Gal net kelia klausimus, skatina pasidomėti. Bei pamąstyti pačiam – o kur čia galėtų būti mano vieta? Tokios knygos, man regis, padeda istoriją pačiupinėti, o ne žiūrėti ją iš praeito dulkino šimtmečio neaktualių pozicijų.

 

Jums taip pat gali patikti…