fbpx
Krepšelis 0
Išparduota
Meškių istorijos

Meškių istorijos. Svajonių sodas , ,

Pasakų knyga. Meškiai dar maži, bet jų svajonės – didelės. Vienam tai gali būti stebuklingas teptukas, galintis nupiešti viską, ką tik panorėsi. Kitam – sodas, kuriame auga…svajonės. Kasdien meškiai išmoksta naujų dalykų: supranta, kad svarbiausia piešti iš širdies, godumas gali apkarsti, o su tuo, kas tau iš pradžių nepatiko, įmanoma ir net labai smagu susidraugauti.
„Svajonių sodas“ – ketvirtoji rašytojos Evelinos Daciūtės ir iliustratorės Rasos Kaper kuriamos serijos „Meškių istorijos“ knyga. Meškiai gyvena Didžiojoje girioje, o jų gyvenime nutinka daug dalykų – taip pat, kaip ir vaikų. Meškiai pykstasi ir draugauja, liūdi ir džiaugiasi, ieško atsakymų į klausimus, patiria įvairių nuotykių ir sužino įdomiausių dalykų apie save bei kitus.
Kaina knygyne 8.20

6.00 4.80

Neturime

Autorius

Evelina Daciūtė

Iliustratorius

Rasa Kaper

Formatas

23×23 cm, kieti viršeliai, svoris 0,400 kg

Puslapiai

56

ISBN

9786098142303

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2016

Recenzija apie knygą:

Man patiko, kad pasakose stengtasi kaip galima atidžiau pažvelgti į jausmus, į svarbiausias mažų veikėjų problemas. Ne kartą ir netiesiogiai, skaitydami nutikimus, suprantame, kaip svarbu būti sąžiningiems, draugiškiems, kaip svarbu leisti augti savo svajonei, ja tikėti, net jeigu iš pradžių ir viskas vyksta ne visai taip, kaip norėtum. Mieli ir jaukūs meškučiai, tikiu, padės vaikams pagalvoti apie savo svajones ir mokys jas auginti.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-12-16-gruodis-vaiku-knygu-lentyneleje-15/152841