Krepšelis 0
Išparduota
Meskiu-istorijos-Meskiai-eina-i-mokykla

Meškių istorijos. Meškiai eina į mokyklą , ,

Pasaka vaikams apie meškučius ir mokyklą. Puiki dovana visiems tiems, kurie pradeda naują gyvenimo etapą. Knygoje vaikai ne tik ras istoriją apie meškučius, bet ir galės susitapatinti su knygos veikėjais, nes meškiai, kaip ir vaikai bijo ir laukia, abejoja ir džiaugiasi nauju iššūkiu.

Septyni meškiai ruošiasi eiti į mokyklą. Galvoje sukasi įvairiausios mintys, apima skirtingi jausmai: baimė, abejonės, nerimas ir džiugesys. Todėl jie klausosi suaugusių meškinų pasakojimų, pamokymų ir nekantriai laukia kelionės į mokyklą. Knyga tinka nuosekliam skaitymui, nes pateikiama kaip viena istorija.

Kaina knygynuose 7.00 EUR

5.50

Neturime

Autorius

Evelina Daciūtė

Iliustratorius

Rasa Kaper

Formatas

23×23 cm, kieti viršeliai, svoris 0,330 kg

Puslapiai

36

ISBN

9786098142150

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2015

Atsiliepimas apie knygą:

http://vaikodiena.lt/spalio-knygu-derlius-vaikams/

Tai jau trečioji mielų, jaukių meškių istorijų knyga. Šįkart – labai aktuali visiems esamiems ir būsimiems pirmokams bei jų tėveliams. Įdomu tai, kad knygos dailininkė dešimtmetį meškius tiesiog siuvusi, prieš dvejus metus juos dar ir piešti pradėjo. Visai atsitiktinai susitikusios dvi jaunystės laikų bičiulės ėmė kurtis pasakas vaikams. Evelina rašo, o Rasa – piešia.

Man patiko, kad pasakose stengtasi kaip galima atidžiau pažvelgti į jausmus, į svarbiausias mažų veikėjų problemas. Ne kartą ir netiesiogiai, skaitydami pasaką, suprantame, kaip svarbu būti sąžiningiems, draugiškiems, kaip žengti itin svabų ir atsakingą žingsnį į suaugusiųjų pasaulį – pradėti lankyti mokyklą. Mieli ir jaukūs meškučiai, tikiu, padės vaikams prisijaukinti savo baimes ir atpažinti jausmus. Paskaitykit. Bus apie ką pašnekėti su vaikais. Ir pačios autorės sako, jog šiais pasakojimais norinčios pasidalinti su vaikais svarbiais dalykais, tačiau įkyriai nemoralizuojant. Knygelėje labai subtiliai, bet kartu ir paprastai aptariamos, aprašomos didžiausio pirmokėlių baimės bei nepasitikėjimai.