Krepšelis 0
Išparduota
„Keturios paslaptys, kaip pažinti raides ir natas"

Keturios paslaptys, kaip pažinti raides ir natas , , , , ,

Eiliuota pasaka vaikams apie raides ir natas. Po pasaulį klajoja skirtingi garsai. Jie turi savo namus ir miestus. Jiems patinka būti kartu. Būdami kartu jie tampa žodžiais ir sakiniais. Kitaip užrašyti garsai virsta muzikos natomis arba kitų šalių kalba. Jei žinosi keturias paslaptis, bus daug lengviau išmokti kalbas ir perskaityti muzikinį raštą.

Kaina knygynuose 7.50 EUR

7.50 4.00

Neturime

Autorius

Linas Kontrimas

Iliustratorius

Inga Dagilė

Formatas

26×22 cm, kieti viršeliai, svoris 0,370 kg

Puslapiai

40

ISBN

9786098142242

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2016

Apie knygą:

http://kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/knygoje-keturiu-paslapciu-labirintai-747176

„Ši knygelė yra skirta vaikams ir tėvams, kad jie padėtų mažiesiems įsitraukti į kūrybą ir per garsus ateitų į raidžių pasaulį. Poema prasideda mažos mergaitės ir berniuko istorija, kurie susidomi, kodėl jų mama ir tėtis, žiūrėdami į knygas, tai šypsosi, tai juokiasi, tai susirūpina. Tada tie vaikai nusprendė pažinti šią paslaptį piešdami“, – dėstė L.Kontrimas.

Savo knygoje autorius rašo ne tik apie raides, bet ir apie natas. Esą žmonės, kurie turi absoliučią klausą ir pažįsta penklinę, mūsų kalbą gali užrašyti natomis.

„Klausiate, ar tai ne per sudėtinga vaikams? Žinoma, kad tai yra nepaprasta. Ši knyga skirta ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, kad šie prasmingai ir žaismingai leistų laiką su savo mažyliais pažindami, besimokydami ir kurdami. Tai yra labai įdomu. Tačiau greitojo maisto visuomenėje šita knyga yra lėta“, – pripažįsta L.Kontrimas.

http://www.alfa.lt/straipsnis/49998286/agne-grigaliuniene-egzistuoja-ne-tik-kakes-makes-bet-ir-kitos-nuostabios-lietuviskos-knygos-vaikams

Mažiesiems kodėlčiams – kas tos raidės?