Krepšelis 0
Išparduota
abecele

Abėčėlė , ,

Abėcėlė mažiesiems. Linksma, puikiai iliustruota knygelė supažindina su lietuviškomis raidėmis. Skirtingai nei kitos knygos, ši knyga turi filmuką ir žaidimą internete. Ryškios iliustracijos ir lengvai įsimenamas eiliuotas tekstas padės mažiesiems įsiminti raides labai greitai.

Kaina knygynuose 6.00 EUR

6.00 4.00

Neturime

Autorius

M. Melmanas, O. Aleksejevas

Iliustratorius

Elena Dvoreckaja

Formatas

17,5×17,5 cm, kietas viršelis, svoris 0,230 kg

Puslapiai

44

ISBN

9786098142129

Leidėjas

Tikra knyga

Išleidimo metai

2015

Apie knygą:

http://www.15min.lt/zmones/naujiena/pramogos/muzika/biplan-irase-pirmaja-animuota-lietuviskos-abeceles-daina-abecele-28-484589

„Tai – pirma profesionaliai animuota lietuvių kalbos abėcėlė. Todėl pavadinime specialiai panaudojome raidę „Č“ kaip simbolį, kad tai vietinis projektas“, – sako dizaineris.

M. Melmanas teigia, jog šis projektas jam labai smagus ir kelia vien geriausias emocijas. Jis pažymi, kad žodžiai dainai atsirado labai greitai – vos per valandą – tačiau daugiau problemų kilo su pačios dainos įrašymu. „Esu tikras vilnietis ir turiu tam tikrą vilnietišką akcentą, todėl man reikėjo šiek tiek pagalbos, norint kad visi žodžiai būtų ištarti itin taisyklingai. Kreipėmės į aktorių ir kompozitorių Vytautą Leistrumą, kuris prižiūrėjo, kad visi žodžiai „ABĖČĖLĖJE“ skambėtų kaip reikia“, – juokiasi M. Melmanas.

http://manodarzelis.lt/abecele/

Mokytis abėcėlės niekada nėra per anksti?