fbpx
Krepšelis 0

Kodėl „Tikra knyga“?

 

Leidybos namai „Tikra knyga“ – 5 m. sėkmingai veikianti leidykla, išleidusi daugiau nei 30 knygų vaikams, nuolatinė Vilniaus, Londono, Frankfurto ir Bolonijos vaikų knygų mugės dalyvė. Leidyklos išleista knyga „Laimė yra lapė“ išrinkta 2017 m. Metų knyga vaikams. 4 metus iš eilės „Tikros knygos“ išleistos knygos išrenkamos gražiausiomis metų knygomis: 2018 m. „Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus“, 2018 m. „Sivužas“, 2018 m. „Maži eilėraščiai mažiems“,  2017 m. – „Draugystė ant straublio galo“, 2016 m. – „Laimė yra lapė“, 2015 m. – „Drambliai ėjo į svečius“. Leidybos namai – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie knygų skatinimo akcijų: „Visa Lietuva skaito“, „Knygų Kalėdos“, „Angelų vaikai – su meile Jums“, „Knygų Kalėdų sala“.

Leidykla leidžia išskirtinai tik lietuvių autorių ir iliustratorių sukurtas knygas. Šiuo metu net 7 leidyklos išleistos knygos verčiamos į lenkų, prancūzų, latvių, kinų, rusų, ukrainiečių, graikų, slovakų ir anglų kalbas.

Mūsų leidybos prioritetai

• Lietuvių autorių sukurtos knygos – originalūs tekstai ir iliustracijos.
• Pažintinės ir istorinės knygos, kurios ne tik būtų pramoga, bet ir lavintų vaiką ir / ar suaugusįjį.
• Pozityvios, ugdomosios knygos, kurios padeda vaikui geriau pažinti supantį pasaulį ir perteikia svarbiausias vertybes.